Nova odhlalila nové studio k pořadu Snídaně s novou

Televize Nova dne 4. května představí svým divákům nové multifunkční studio, grafiku, znělky a logo pořadu Snídaně s Novou. Po dvou letech, kdy byla Snídaně s Novou vysílána z provizorního studia, se vrací zpět do hlavní budovy TV Nova.

Nové multifunkční studio TV Nova, odkud se bude vysílat pořad Snídaně s Novou, foto: TV Nova

Nové multifunkční studio TV Nova, odkud se bude vysílat pořad Snídaně s Novou, foto: TV Nova

Nova završila proces modernizace všech publicistických pořadů

Dokončením kompletní přestavby studia, kterou TV Nova zahájila na jaře 2013, byl završen náročný proces modernizace, který se týkal všech zpravodajských a publicistických pořadů.

Studio Snídaně s Novou svým umístěním navazuje na zpravodajské studio, jehož novou podobu diváci sledují prostřednictvím Televizních novin a publicistických pořadů již od března loňského roku.

Digitální LED stěna o ploše šest metrů čtverečních

Diváci se mohou těšit na svěží a elegantní vzhled studia. Dálkově ovládaný digitální světelný horizont by měl umocnit ranní atmosféru. Nova jako první tuzemská televize využije vysoce svítivou digitální LED stěnu o ploše 6 m2. Představí se i nová moderátorská dvojice, nové rubriky a tisková mluvčí televize Anna Suchá slibuje i další, nejen technické, novinky.

Novou Snídani s Novou uvidí diváci poprvé 4. května v 5:55 hodin. Tiskové oddělení televize prozatím uvolnilo pouze jednu fotografii. Jakmile se bude blížit uvedení pořadu z nových prostor, přineseme vám fotogalerii.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: