Nova na léto připravila webové speciály některých svých pořadů

Skupina Nova poutá v rámci letního programu i na speciály v rámci svých on-line portálů. Placený videoportál VOYO.cz nabídne streaming tenisového Wimbledonu včetně zápasů, které nebudou v televizi. Bezplatně dostupná stránka Nova PLUS připravuje tematické webové speciály k seriálům Ulice a Ordinace v růžové zahradě, i pořad mapující zákulisí reality show Robinsonův ostrov.

Moderátor reality show Survivor / Robinsonův ostrov Ondřej Novotný. Foto: archiv TV Nova

Moderátor reality show Survivor / Robinsonův ostrov Ondřej Novotný. Foto: archiv TV Nova

Letním tahákem na Voyo je rozšířená nabídka přenosů z Wimbledonu

Videoportál Voyo nabídne díky streamingu vysílání stanic Nova Sport 1 a Nova Sport 2 nejen komentované přenosy z anglického trávníku, ale diváci mohou navíc sledovat přenosy až ze čtyř dalších kurtů, které se objeví exkluzivně na webu. To může být užitečné zejména v pozdějších fázích turnaje, pokud vás zajímá přenos, který se nevešel do klasického televizního vysílání.

Během léta se mírně rozšíří i videotéka Voyo například o romantickou komedii Za láskou vzhůru, westernové drama Za hranicí, akční thriller Ve jménu krve nebo drama Paterson.

On-line speciály z Karlovarského filmového festivalu a k seriálům Ulice a Ordinace

Internetový portál Nova Plus připravil několik letních speciálů, které se objeví exkluzivně na webu. Čtenáři mohou po celé léto sledovat pořad Robinson Marek, který představí zákulisí reality show Robinsonův ostrov. Prozradí, jak se taková show natáčí, jak se vyrábějí drsné hry a jak se na pořad musí připravovat moderátor.

V průběhu Karlovarského filmového festivalu nabídne portál Nova Plus speciální videoblog Karla Heřmánka ml. Ten bude každý den prostřednictvím svých vlogů provázet filmové fanoušky festivalovým děním.

Dále nabídne Nova Plus tematické speciály věnované nejzásadnějším okamžikům z Ulice. Odkryje nové postav a představí nové dějové linky v rámci exkluzivních webových upoutávek Ordinace v růžové zahradě 2. I nadále budou v létě pokračovat online pořady vlastní výroby Maminy s rozumem a Hravě zdravě.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .