Nova mění ředitele zpravodajství, Ondráčka střídá Mužík

nova_spiralaNejvyšší management televize Nova doznal dalších změn. Dlouholetého šéfredaktora zpravodajství a publicistiky Martina Ondráčka nahradil Vladimír Mužík, který loni nastoupil do Novy na pozici ředitele PR a komunikace. Nyní povede strategicky nejdůležitější část programu a čeká ho mimo jiné i nasazení nového politického diskusního pořadu.

Mužík bude ve své nové pozici zodpovídat za veškerý zpravodajský obsah CET 21, tedy televize Nova, agentury Mediafax i internetových portálů společnosti. Informaci přinesl jako první portál Digizone.cz. Redakci tuto informaci potvrdila sama televize Nova.

Zpravodajství je pro nás jedním ze základních pilířů našeho vysílání. Proto mě velmi těší, že Vladimír přijal naši nabídku na vedení zpravodajských a publicistických týmů naší televize. Jeho úkolem bude mimo jiné uvést na obrazovku TV Nova nové zpravodajsko-publicistické pořady,“ uvedl v tiskovém prohlášení Jan Andruško, generální ředitel TV Nova.

Martin Ondráček působil na Nově dvanáct let. V posledních letech se podílel na zavedení nových zpravodajských relací, především poledních, odpoledních i nočních Televizních novin. Důvody jeho odchodu televize nesdělila. Generální ředitel Jan Andruško společně s ředitelem CME Adrianem Sarbu se ale v posledních několika měsících rozloučili s většinou managerů z éry Petra Dvořáka. Ten si část týmu přivedl na Kavčí hory poté, co se stal ředitelem veřejnoprávní České televize.

Vladimír Mužík před svým příchodem na Novu působil deset let na nejvyšších pozicích ve vydavatelském domě Ringier Axel Springer. V posledních pěti letech vedl nejčtenější bulvární deník Blesk, předtím vedl sesterský titul Blesku na Slovensku.

nova - televizní noviny - grafika 2011 - logo

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: