Nova má novou moderátorskou dvojici Televizních novin. Kristina Kloubková moderuje s Martinem Pouvou

Už tuto sobotu 11. října uvede Televizní noviny na Nově další moderátorská dvojice. Kristina Kloubková a Martin Pouva se divákům za moderátorským pultem představí společně vůbec poprvé. Od tohoto víkendu budou diváky pravidelně provádět hlavními zpravodajskými relacemi od 19:30 hodin.

Foto: archiv TV Nova

Foto: archiv TV Nova

Výběr vhodného adepta probíhal čtvrt roku

Výběr moderátorské dvojice intenzivně probíhal celý poslední čtvrt rok, protože jsme si uvědomovali moderátorské kvality Kristiny Kloubkové a chtěli jsme jí najít toho nejlepšího pracovního partnera. Tím se z mnoha adeptů stal jednoznačně zkušený moderátor a novinář Martin Pouva,“ vysvětlil Martin Švehlák, ředitel sekce zpravodajství skupiny Nova.

Kristina Kloubková s Martinem Pouvou tak doplní stávající moderátorský tým –  Lucii Borhyovou s Reyem Korantengem a Renátu Czadernovou s Petrem Suchoněm.

Kristína Kloubková působí ve zpravodajských relacích šestým rokem

Zatímco Kristina Kloubková působí na pozici moderátorky zpravodajských relací už od roku 2009 a od června letošního roku moderovala hlavní zpravodajskou relaci společně s Reyem Korantengem, Martina Pouvu čeká zcela nová zkušenost.

Premiérové Televizní noviny s Kristinou Kloubkovou a Martinem Pouvou uvidí diváci již tuto sobotu 11. října od 19:30 hodin.

Kristina Kloubková a Martin Pouvá – společné fotografie

Foto: archiv TV Nova

Foto: archiv TV Nova

Foto: archiv TV Nova

Foto: archiv TV Nova

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: