Nova International nabídne v hlavním vysílacím čase pouze původní tvorbu i s reprízami

Nový kanál skupiny Nova určený primárně pro slovenský trh nabídne v hlavním vysílacím čase pouze vlastní seriály a reprízované pořady. Zveřejněné programové schéma nepočítá s akvizicemi. Nova patrně nerozšíří nákup akvizičních pořadů pro Slovensko.

Multifunkční studio TV Nova, foto: TV Nova

Multifunkční studio TV Nova, foto: TV Nova

Program stanice bude tvořený oblíbenými pořady z produkce televize Nova, které mají licenci pro vysílání i za hranicemi České republiky,“ uvedla v tiskové zprávě mluvčí skupiny Anna Suchá. V praxi to znamená, že Nova na svém dalším programu nenabídne žádné zahraniční akvizice. Ani takové, kde by rozšíření práv pro Slovensko nemuselo být problémem.

Programové schéma ve všedních dnech obsahuje například dvojitou porci nekonečného seriálu Ulice (reprízu před další premiérou), v prime time kombinaci repríz vlastní tvorby a nové díly profilových seriálů. Objevují se i další reprízy již odvysílaných dílů Ordinace v růžové zahradě. S nadsázkou lze říci, že jde o vylepšenou reprízovou stanici TELKA doplněnou o premiérové díly vlastních seriálů a premiérové zpravodajství.

Nova zároveň potvrdila, že verzi Nova International skutečně odstartuje k 1. únoru. K tomuto dni začne u českých kabelových operátorů vysílat i pozměněná verze slovenské televize Markíza.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .