Nová DIGI TV odstartuje v říjnu, nejvyšší nabídka bude k mání za necelých 700 korun

Nová etapa dnes již české satelitní platformy DIGI TV odstartuje v říjnu. Provozovatel připravil pro své abonenty celkem tři balíčky o 102 programech. Nejvyšší nabídka bude k mání za 699 korun.

chytra-televize-651

Základní nabídka v ceně 299 korun přinese divákům 73 programů, z toho 11 ve vysokém rozlišení. Pro náročnější diváky budou k dispozici další dva doplňkové balíčky. První balíček EXTRA obsahuje žádané sportovní programy, například Digisport 1 HD a Digisport 2 HD, které vysílají fotbalovou Premier League. Balíček obsahuje i hudební, filmové a dětské kanály. Nutno podotknout, že přenosy Premier league jsou dostupné i v základní nabídce, ale pouze ve standardním rozlišení. Cena balíčku Extra je 199 korun.

Dále bude v nabídce obohacena o prémiový filmový balíček programů HBO, tedy HBO HD, HBO 2 a HBO COMEDY rovněž za 199 korun měsíčně. Kombinace všech balíčků bude k mání za 699 korun a divák tím získá 102 programů, z toho 16 ve vysokém rozlišení.

Zároveň se zvyšováním kvality služeb nabízí DIGI TV nové set-top boxy s možností nahrávání pořadů a CA moduly, díky kterým je možno sledovat nabídku platformy ve vlastním přijímači. Po individuální domluvě se dostaví ke každému klientovi specializovaný technik, který provede požadovanou výměnu. Samotná výměna set-top boxu je zdarma, zůstává však standardní poplatek 49,- Kč za měsíční pronájem boxu při uzavření smlouvy na dva roky.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: