Nova Cinema uvede Amazing Race, konkurovat bude Primě Cool

amazing_raceNova Cinema slibuje svým divákům, že od 16. ledna nasadí na všední večery od 19. hodin „jednu z nejúspěšnějších soutěžních reality show na světě“ – The Amazing Race. Stanice se pochlubila, že ji přinese jako „první neplacený kanál v ČR„, před tím ji vysílala jen kabelová AXN. Cesta k milionovému pokladu, za kterým cestují soutěžní páry po celém světě a přes různé destinace, je plná náročných úkolů, nečekaných výzev a vyčerpávajících cest. Od jara by jí měl konkurovat legendární formát – PFort Boyard na Primě Cool.

Uspěje Nova Cinema s Amazing Race?

Televize Nova Cinema přináší jako první neplacený kanál českou premiéru této populární show. V každé sérii Amazing Race: O milion kolem světa soutěží 11 dvojic (v pozdějších řadách se počet rozšíří na 12) o výhru 1 milion dolarů. „Show Amazing Race získala několik mezinárodních ocenění, včetně 13 cen Emmy a stala se celosvětovým hitem,“ láká TV Nova na novinku.

K TÉMATU: The Amazing Race aneb na cestě kolem světa, natáčelo se i v České republice!

radiotv_face_n05

Novinku nasazuje Nova Cinema na všední dny po 19. hodině, první díl zhlédnou diváci už 16. ledna. Soutěžící musí dorazit na předem určenou zastávku. Nedozví se ale přesně, kam cestují ani co je tam čeká. V každé destinaci budou týmy plnit sérii úkolů spojených s místními tradicemi. Některé překážky budou náročné fyzicky, jiné psychicky. Až po splnění úkolu se dvojice dozví, jaké místo je jejich dalším cílem. Soutěžící se tak musí spolehnout na svůj vlastní důvtip i vynalézavost,“ pokračuje v anotaci Nova Cinema.

DOPORUČUJEME: Oprášili jsme vzpomínky nejen na Pevnost Boyard, ta bude už na jaře na Primě Cool

To vše může zahrnovat například i spaní na lavičkách v parku a autobusových nádražích, cestování vlakem, autobusem, taxíky, na kole, na lodi nebo dokonce na velbloudovi. „Často velmi vyhroceným situacím nepřidá ani striktně omezený rozpočet a omezená možnost (nebo také zákaz) cestování letadlem. Soutěžní dvojice, které dorazí do další soutěžní zastávky jako poslední, je vyřazena. Takto soutěž postupně postupuje k závěrečnému kolu, kde zůstávají tři dvojice. Tým, který dorazí do cíle jako první, získá 1 milion dolarů,“ dodává TV Nova.

amazingrace_003

Odpověď na Faktor strachu a Kdo přežije?

Doposud mohli diváci Novy Cinema sledovat ve všední dny dvojitou porci sitcomu Krok za krokem. Nova Cinema, filmový a seriálový kanál, se rozhodl pro jinou strategii. V okně po 19.20 boduje Prima Cool s podobnými reality-show, nejúspěšnější show Faktor strachu nyní úspěšně střídá formát Kdo přežije (Survivor). Prima Cool už potvrdila, že od jara bude vysílat britskou verzi legendárního soutěžního formátu Fort Boyard (Klíče od pevnosti Boyard).

NENECHTE SI UJÍT: Wetten, dass..? Konec jedné televizní éry

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .