Nova chystá novou kulinářskou roadshow Souboj na talíři

Televize Nova natáčí novou kulinářskou roadshow Souboj na talíři. Hlavními hvězdami budou: Michelinský kuchař Radek Kašpárek, Zlatý kuchař Jan Punčochář a charismatický a svou kuchyní naprosto jedinečný Přemek Forejt.

2021_06_30_Souboj_na_taliri_TM_05909
Zdroj: TV nova

Natáčení probíhá na několika místech České republiky, kde budou kuchaři hledat neobyčejná jídla a vařit je. Už jsme je mohli potkat v Brně nebo v šumavských lesích. Porotci jedné z nejúspěšnějších show MasterChef Česko se tak divákům představí ve zcela nové rovině. Vyzkouší si mimo jiné i pozici soutěžích. „Je to skvělý, úplně něco jiného než MasterChef Česko. Když budu mluvit jen čistě za sebe, vypadl jsem z role vážného a přísného porotce. A vlastně jsem na natáčení tohoto pořadu sám sebou. Takový, jaký jsem v soukromém životě. Jezdíme s Přemou a Honzou po různých destinacích v České republice a maximálně si to užíváme,“ popisuje novou show Radek Kašpárek.

2021_06_30_Souboj_na_taliri_TM_05603
Zdroj: TV Nova

Koncept pořadu je založen na tom, že vždy jeden z kuchařů vybere místo a jídlo, které ten daný týden ochutnají. Druzí dva se jím musí inspirovat a uvařit svůj upgrade tohoto jídla. Ukáže se, že i ti nejlepší z nejlepších někdy v kuchyni plavou. Nakonec ale vždy připraví geniální a osobitá jídla z regionálních surovin. Show vznikala na míru právě těmto úspěšným českým kuchařům.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .