Neoficiální mobilní televizní aplikace dostupné v ČR

Mobilní televize zdarma nemusí být pouze od zdejších poskytovatelů. Jednoduchá a rychlá distribuce autorských aplikací přes internet umožňuje různým vývojářům a „kutilům“ vyvíjet nové televizní aplikace různé úrovně a kvality. Většinou jde o aplikace, které vám zpřístupní bezplatné případně neoficiální streamy televizních stanic z celého světa. Bez poplatku, ale i bez garance.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Většina aplikací je překvapivě zdarma

Tyto aplikace jsou poskytování buďto prostřednictvím oficiálních distribučních kanálů (tedy Google Play pro Android nebo AppStore pro iPhone a iPad), ale mohou být k dispozici i od tzv. „neznámých zdrojů“. Většinou jsou úplně zdarma, nebo se za ně platí symbolický poplatek ve výši několika korun. Jejich autoři si od podobných aplikací slibují snadný a rychlý výdělek. Pro diváky mohou být tyto produkty zajímavým pomocníkem na cestě ke sledování televize zdarma přes mobilní telefon.

Tyto aplikace většinou poskytují cestu k neoficiálním a negarantovaným internetovým streamům, přes které se dostanete k sportovním přenosům, filmům nebo dokonce i celodennímu vysílání českých, slovenských a dalších programů. Jejich kvalita je však kolísavá. Sledování podobných streamů navíc nemusí být legální a odvrácenou stranou je i hrozba infiltrace virů a reklamního nebo sledovacího software do vašeho počítače nebo telefonu.

I proto zde neuvádíme konkrétní příklady mobilních televizních aplikací zdarma. Pokud byste ovšem podlehli pokušení je objevovat, zadejte do vyhledávače slovní spojení „video stream“, „Sports live TV“, nebo jen obyčejné spojení LIVE TV. Zobrazí se vám několik možností.

Nový způsob konzumace obsahu z novin - přes notebook, mobil a tablet. Ilustrační foto Shutterstock.com

Placená mobilní televize přes internet

Příjem televizních programů přes internet umožňuje i pohodlnou distribuci obsahu na mobilní zařízení. Díky tomu můžete sledovat televizi prakticky kdekoliv s dostatečným připojením (přes wifi) nebo s patřičně bohatým datovým balíčkem.

....
Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .