Nejatraktivnější kanál od Slovak Sportu je už k dispozici i pro klienty freeSATu

Studio Slovak Sportu v době, kdy vysílal anglickou Premier league, ilustrační foto - Slovak Sport TV

Studio Slovak Sportu v době, kdy vysílal anglickou Premier league, ilustrační foto – Slovak Sport TV

Provozovatelé kabelové televize a satelitních platforem se přizpůsobují nové profilaci sportovních kanálů Slovak Sport. Aktuálně nejatraktivnější první kanál je už k dispozici i pro abonenty satelitní služby freeSAT od UPC.

Až doposud byl programově nejatraktivnější právě druhý kanál Slovak Sport TV, kde se ještě do konce minulé fotbalové sezony objevovaly i přenosy anglické fotbalové Premier league. Provozovatel na tento program zařazoval i vlastní přenosy z nejvyšší české Synot ligy a další atraktivní obsah. Stanice se koncem léta vzdala práv k anglické fotbalové soutěži a zredukovala nadbytečnou programovou plochu na svých kanálech.

Změna souvisí s ukončením vysílání Slovak Sport 3

V důsledku toho došlo k ukončení vysílání programu Slovak Sport 3 a nahrazení dvojkou u většiny operátorů. Satelitní platforma freeSAT od UPC Direct nabízela svým divákům druhý kanál Slovak Sportu, který nyní operativně vyměnila za první – atraktivnější. Všiml si toho server Parabola.cz.

Klienti freeSATu by měli mít k dispozici jak standardní, tak i HD verzi tohoto kanálu. Slovak Sport 1 bude nadále k dispozici i v rámci Skylinku.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: