Návod pro zvídavé čtenářky – jak naladit novou televizi Prima Love?

prima-love-tk-3Vzhledem k opakovaným žádostem čtenářek serveru RadioTV, které průběžně dostáváme do redakční pošty, přinášíme ještě jednou rekapitulaci všech možných způsobů příjmu nového televizního programu Prima love. Nová značka se postupně usazuje v nabídkách kabelových společností i satelitních operátorů. Výrazná část diváků ji ale může přijímat i na běžnou anténu.

1) Set-top-box a běžná anténa

Nejjednodušší cesta vede přes set-top-box, k němuž je připojena běžná anténa. Kanál Prima love ale naladíte pouze tehdy, přijímáte-li i lifestylovou televizi Public. Obě televize totiž vysílají ve stejné digitální síti. Pokud tedy máte v seznamu stanic televizi Public, znamená to, že jste v dosahu digitální sítě 3, díky které můžete sledovat i kanál Prima love. Zvolte na svém přijímači automatické vyhledávání programů a program Prima love se vám po krátké chvíli automaticky objeví v nabídce.

2) Satelitní služba Skylink, CS Link a T-mobile televize

V případě všech těchto služeb platí podobný postup, jaký jsme popsali výše. I v tomto případě zvolte na svém satelitním set-top-boxu automatické vyhledávání stanic. Musíte ale zadat vyhledávání všech stanic, tedy i těch placených. Prima love sice vysílá na satelitu zdarma pro všechny diváky v České republice, ale svůj signál kóduje a tudíž ji satelitní přijímač řadí mezi placené televize.

DOPORUČUJEME: Tematická příloha Prima love na serveru RadioTV

prima_love_banner_frekvence

3) Satelitní služba UPC Direct a Digi TV

V těchto satelitních službách zatím není možné televizi Prima love sledovat. Vedení stanice ale jedná s oběma společnostmi o zařazení svého nového programu do jejich nabídek.

4) Kabelová televize

Kanál Prima love by měl být automaticky dostupný ve všech nabídkách kabelových televizí. Jeho zařazení ale může nějakou dobu trvat, obyčejně jde o několik dní. Největší tuzemský kabelový operátor UPC Česká republika zařadil Primu love do své digitální nabídky od prvního dne vysílání. Tento kanál se ale dostane i k divákům analogové kabelové televize, kde nahradí některý z jiných programů. Pokud vaše kabelová společnost ještě nevysílá Primu love, informujte nás o tom.

prima-love-tituly-tk-2Kabelové společnosti zařazují Primu love do svých nabídek povinně. Přikazuje jim to vysílací zákon. Ilustrační foto: TV Prima

5) Digitální televize O2 TV

Televizní stanice Prima love je dostupná i v nabídce největšího operátora IPTV televize v České republice. Pokud jste zákazníkem služby O2 TV, měli byste mít tento program už k dispozici.

Přejeme příjemné sledování.

Trailer televize Prima Love na serveru Zkouknito.cz.

Autor článku:

Komentáře (4)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .