Na tuzemský trh vstupuje česká erotická Leo TV

radiotv-archiv12V následujícím čtvrtroce odstartuje své vysílání několik původních českých televizních stanic, které se netají velkými ambicemi uspět v tematických oblastech, do kterých budou zasahovat. Kromě zpravodajské Z1, motoristické Sport 5 či plnoformátové TV Barrandov do boje o diváky zanedlouho vstoupí i původní tuzemská erotická Leo TV.

V minulém týdnu začala testovat svůj signál v satelitní platformě CS Link – na satelitu Astra 1E (23,5°E). Úvodní testovací vysílání je dostupné pouze prostřednictvím omezené série dekódovacích karet firmy Gital. Jinak je zkušební noční osmihodinovka (od 22 hodin do šesté ranní) kódována prostřednictvím systému CryptoWorks. Na technologickém vybavení Leo TV spolupracují společnosti Prozeta a Tera. Ty svoje zkušenosti nasbíraly mimo jiné spoluprací se stanicemi CS Film, TV Noe, Public TV či se „správcem“ projektu CS Link, společností Media vision.

Licenci na vysílání erotického kanálu získala před rokem společnost PK62. Ta jako první tuzemský producent vstoupila na trh s erotickými a pornočasopisy již v roce 1990 a dokázala ho tehdy ovládnout. Úspěšně expandovala i na Slovensko a do Polska. Původní název programu, na který Rada pro rozhlasové a televizní vysílání 27. dubna 2007 licenci vydala, byl TV Leo 1. Stanice by podle údajů na webovém počítadle, které uvádí přesný čas chybějící do zahájení plnohodnotného vysílání, měla odstartovat 5. července. Dostupná bude prostřednictvím satelitní služby CS Link, O2 IPTV a nabízet ji budou i někteří kabeloví operátoři. Všechna jednání ještě nejsou uzavřena. Přesný ceník za přístup k Leo TV ještě nebyl zveřejněn. Jisté je, že vysílání budou moci diváci navíc ovlivňovat protřednictvím zpoplatněných sms.

Oproti jiným erotickým kanálům dostupným v Česku, chce Leo TV nabídnout alternativu. Její vysílání se nebude sestávat pouze z filmů či klipů na sebe navazujících, ale bude živě moderované. Jeho součástí bude hodně interaktivních prvků. Přinese původní pořady jako seznamku, chat či erotické soutěže. Důraz bude kladen na domácí původ pořadů a jejich protagonistů. Provozovatel stanice prostřednictvím svého webu v současné době obsazuje volné pracovní pozice, zejména technického rázu (kameraman, kamerový technik, střihač, zvukař, webdesigner). Třetím kolem také pokračuje výběr moderátorek.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .