Na Novu se vrací Klára Follová jako kreativní producentka

Na TV Nova se vrací Klára Follová. Jako kreativní producentka posílila tým Michala Reitlera, který na Nově od loňského roku zastává pozici ředitele vývoje obsahu. Na starost bude mít hranou tvorbu pro lineární vysílání i SVOD platformu Voyo.

Návrh bez názvu-32
Zdroj: TV Nova

„Na Nově mám dlouhou historii. Pracovala jsem na opravdu širokém spektru pořadů a jsem nadšená, že se nyní můžu podílet na nové etapě výroby, která divákům přinese obsah, který od nás doposud nečekali,“ uvedla Follová.

Follová má za sebou dlouholeté působení v televizi Nova a její mateřské korporaci CME. Pro Novu produkovala zejména primetimové pořady – například Kriminálku Anděl IV, Gympl s (r)učením omezeným nebo obnovenou verzi pořadu Chcete být milionářem? Podílela se také na legendárním sitcomu Comeback. V rumunské televizní jedničce PRO TV, která stejně jako Nova spadá pod CME, dohlížela na výrobu velkorozpočtové reality show Farma. Za sebou má také produkování přímých televizních přenosů (TýTý), magazínů (ESO), reklam a mnoha krátkých filmů z ČR i zahraničí.

 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .