MS ve fotbale je v HD k dispozici i přes anténu, včetně infolinky

fifa-world-cup-brazil-2014-651-3

Společnost Progress Digital, která se podílí na provozu multiplexu 1a, upozorňuje diváky na možnost příjmu sportovního programu ČT sport v HD kvalitě. Zvýšený zájem diváků umocňuje právě letošní světový šampionát ve fotbale.

Fotbalové mistrovství je jednou z nejočekávanějších sportovních událostí tohoto roku, a ačkoli se na něj český tým neprobojoval, Česká televize nabídne fanouškům kompletní program. Přičemž ČT plánuje odvysílat téměř dvě stě hodin, během nichž odvysílá na programu ČT sport z fotbalového šampionátu v Brazílii všech 64 utkání, 55 z nich přímým přenosem.

Společnost Progress Digital, která poskytuje vysílání rozšířeného veřejnoprávního multiplexu České televize MPX1a/RS7, provozuje po celé ČR celkem 18 vysílacích lokalit. Přehled jejich umístění, včetně vysílacích kanálů a ostatních technických parametrů najdete na stránkách operátora sítě zde, přičemž tato vysílací síť v tuto chvíli udává pokrytí více jak 81 % obyvatel ČR.

Některé vysílače této sítě jsou situovány na jiných místech, než byly vysílače sítí původních. V takových případech může být zapotřebí mírně upravit směrování televizní antény. Divákům doporučujeme provést několik jednoduchých kroků, aby si zajistili příjem všech fotbalových zápasů z mistrovství světa a v té nejvyšší kvalitě,“ říká Radim Pařízek, jednatel společnosti Progress Digital.

Společnost Progress Digital zřídila pro diváky infolinku, kam se mohou obracet s případnými problémy nebo žádostí o radu. Na čísle 595 694 669 jsou k dispozici technici společnosti. Na uvedené lince můžete získat také kontakt na partnerskou servisní firmu v místě vašeho bydliště.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .