Moderátor, dramaturg, reportér a politik Radek John se vrátil na obrazovku

radek-john-167Někdejší lídr a hvězda investigativního pořadu Na vlastní oči Radek John se vrací na obrazovku. Čestný předseda politické strany Věci veřejné, a ještě stále aktivní poslanec dnes večer uvede první vydání pořadu Bez cenzury. Vysílání otevře reportáž o kauze solárních elektráren, kterou John sám natočil. Další reportáž odhalí zákoutí nočního Václaváku.

Ještě lepší než Kroupa s Klímou? Počkejme si…

Selhání politiků, podvody páchané na nás všech, finanční pasti, praktiky lichvářů či obchodníků s drogami, korupční kauzy, krádeže nebo nespravedlivá obvinění – to je jen zlomek témat, kterým by se měl podle PR managerky televize Barrandov Martiny Slavíkové věnovat nový investigativní pořad Radka Johna Bez cenzury.

Naším cílem je dělat co nejlepší investigativní žurnalistiku,“ říká John, který je zároveň moderátorem, dramaturgem i reportérem pořadu. Premiéru na obrazovce TV Barrandov absolvuje dnes večer, 5. března ve 20 hodin. Za povšimnutí stojí fakt, že plnoformátová televize Barrandov sídlí ve stejné oblasti jako dlouholetý Johnův zaměstnavatel, společnost CET 21, která povozuje televizi Nova.

Investigativa bude mít těžkou pozici v prime time

V prvním díle pořadu Bez cenzury bude mít své místo velká reportáž Radka Johna o kauze solárních elektráren. Další reportáž odhalí, co všechno se odehrává v noci na pražském Václavském náměstí. A na závěr, jak slovenské zákony rozhodují o životě a smrti zvířat.

TV Barrandov vyhradila pro investigativní publicistiku cenný vysílací čas – úterní primetime. Johnův pořad půjde přímo proti novácké Ordinaci v růžové zahradě a proti zábavnému pořadu 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem. Pochopitelně, můžeme se sázet o to, jak dlouho v tomhle konkurenčně vytíženém vysílacím čase vydrží. Televize Barrandov hodlá pochopitelně využít zbývající popularity Radka Johna, který vyvolává kontroverzi. Zda to ale bude stačit v souboji s nejpopulárnějšími formáty konkurenčních televizí, to ukáže čas.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. Ivo Rottenberg

    Viděl jsem to divadlo. V té scéně v nějaké kanceláři byl strašný zvuk a to jen proto, že si nepoložili mikrofon před sebe na stůl místo na vzdáleném prutu. Jeli na dvě kamery, aby mohla být v záběru jedna z nich. Navíc šlo o kauzy dávno řešené a dělal z toho „vědu“. Je stený jako v Nově. Nic neřeší, jen ukazuje, kam šel s kamerou. Nezklamal!!!

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .