Mobilní televize zdarma a sportovní přenosy v mobilu

Televizní vysílání pro mobily a tablety je většinou placené. Díky pravidelnému paušálu máte garantovanou dostupnost i technickou kvalitu služby. I přesto ale můžete narazit na poskytovatele, kdo zpřístupňují programy pro mobily a tablety úplně zdarma.

Zdroj: fotobanka Thinkstockphotos.com

Zdroj: fotobanka Thinkstockphotos.com

Živé vysílání a archiv České televize nebo TV Prima v mobilu

Většinou jde o mobilní aplikace vyvíjené přímo jednotlivými televizemi. Do této kategorie můžeme zařadit například velice povedenou aplikaci iVysílání od České televize nebo Prima Play od skupiny Prima.

Tyto aplikace jsou k dispozici zdarma a díky tomu se dostanete k živému vysílání všech programů České televize nebo Primy, ale pouze v případech, kdy dotyčný provozovatel může svůj obsah šířit i přes internet. Pokud ale chcete sledovat celé vysílání televizí neomezeně, budete muset sáhnout po placených variantách mobilní televize, kterou nabízejí zdejší kabeloví a satelitní operátoři.

Sportovní přenosy sázkových kanceláří zdarma v mobilu

Výhodou je, pokud hledáte pouze sportovní přenosy. Máte totiž k dispozici sportovní mobilní televize zcela zdarma díky mobilním aplikacím sázkových kanceláří. Příjem sportovních přenosů z celého světa (včetně českých a slovenských soutěží) je k dispozici například v aplikaci Tipsport TV. Velice široký výběr přenosů je i na webu sázkové kanceláře Bet365, která rovněž nabízí své streamy i pro mobilní zařízení.

Nevýhodou u těchto poskytovatelů je nižší uživatelský komfort. Sportovní streamy nemůžete jednoduše přepínat. Navíc musíte mít u sázkových kanceláří zřízené uživatelské konto, alespoň jednou za čas dobít kredit (udržovat plusový zůstatek na účtu) a jednou za čas si vsadit.

Poskytovatelé mobilní televize zdarma
Česká televize – aplikace iVysílání
FTV Prima – aplikace Prima Play

Poskytovatelé sportovní mobilní televize zdarma
TV Tipsport a TV Chance
Mobilní aplikace iFortuna
Mobilní weby zahraničních sázkových kanceláří

Ilustrační foto Shutterstock.com

Možnosti příjmu televize v mobilu

Mobilní televize je novodobým fenoménem. Mohla se rozvinout díky rostoucí popularitě chytrých telefonů, které jsou dnes již samozřejmou součástí většiny lidí. Rozvíjí se různé možnosti příjmu televize v mobilu. Vznikají nové televizní aplikace.

....
Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .