Mňam TV odhalila letní schéma, odvysílá všechny natočené díly Show Leoše Mareše

Lifestylová televize Mńam TV přiblížila své letní programové plány. Letní strukturu uvede pod označením „tak chutná léto“. Přinese nové díly magazínu Život je fajn i reprízy všech natočených dílů Show Leoše Mareše.

mnam-tv-tak-chutna-leto

Premiérové vysílání dopoledního bloku Život je fajn

Od 1. července poběží na Mňam nové rozdělení programu i pořadů. Hned z rána, od 9 do 12 hodin, se objeví nové díly dopoledního bloku “Život je fajn“, který Mňam TV v předchozích týdnech obnovila. Moderují Tina Pletánková a Lumír Olšovský, hostem každého dílu bude specializovaný šéfkuchař, bloger nebo milovník dobrého jídla z řad diváků.

V odpoledních hodinách se objeví “Domácí kuchyně“. Markéta Pavleje alias Kitchenette, Jaroslav Žídek nebo Sweetboy Michal Nikodém odhalí tajemství svých domácích receptů. Součástí programu budou i pravidelné odpolední bloky pořadů: Světoví šéfkuchaři, Čas pro dámy a Pánská jízda.

Anna Linhartová byla prvním hostem v Show Leoše Mareše, foto: TV Prima / Mňam TV

Anna Linhartová byla prvním hostem v Show Leoše Mareše, foto: Mňam TV

Leoš Mareš se na vrátí na obrazovky, ale nové díly nenatočí

Dalším programovým prvkem je „první pravá late night show“ s Leošem Marešem. Tentokrát ale nepůjde o nové díly, nýbrž o reprízy již odvysílaných pořadů. Show Leoše Mareše po dobu svého trvání vyprodukovala 35 dílů a bude se vysílat od pondělí od čtvrtka od 23:00.

Součástí plánů je už loni avizovaná expanze na slovenský trh a s tím související produkce nových pořadů. Na Slovensku poběží stejné programové schéma jako v Čechách, ale už na podzim chystá TV Mňam speciální pořady se slovenskými kuchařskými hvězdami.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. stourman

    V pátek má Mňam televize oznámit třetí okruh – jméno a obsah. Mňam se možná zase na čas vzmůže, ale Mňau jede jenom youtube… takový mazlíčkovský Neváhej a toč!

    Co bude třetí? Eeee? Něco o dětech?

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .