Mňam TV může začít vysílat, bude působit v Regionální síti 8

mnam-tv-651

Provozovatel chce uspět v neplaceném DVB-T vysílání s programem o vaření. Příznivci tematických programů z kabelu tak získají neplacenou alternativu. Místo celebrit se v pořadech o vaření zaměří na profesionály.

Nová kulinářská televize Mňam TV zahájí vysílání už tuto neděli 15. února. Zařadí se do prakticky celoplošné Regionální sítě 8, kterou provozují České Radiokomunikace. Bude alternativou k podobně zaměřeným placeným programům, nehodlá však zařazovat do svého vysílání celebrity, prostor chce dát kuchařským profesionálům.

Hvězdami vysílání budou Emanuel Ridi nebo Jamie Oliver

Jednou z hlavních hvězd bude Emanuel Ridi, kterého mohli znát diváci z vysílání televize Prima. Vlastní produkce by měla vyplnit až polovinu vysílacího času. Ze zahraničních pořadů se objeví například show Jamieho Olivera nebo Hestona Blumenthala.

Ambicí provozovatele je získat v průběhu několika let podíl na sledovanosti ve výši tří procent. Je otázkou, zda se to s tak úzce vyprofilovaným programem podaří. Na druhou stranu, tematika vaření je mezi diváky extrémně populární, což dokazuje i úspěch formátů reality show Zdeňka Pohlreicha, nebo kdysi právě vaření Jiřího Babici a dalších jmen.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: