MasterChef a Superstar jsou dva nové podzimní pilíře Novy

PODZIM 2015 – Reality show MasterChef a pěvecká soutěž SuperStar bude letos na podzim lákat diváky Novy v rámci hlavního vysílacího času. Rozpracovaných je třináct dalších projektů pro nejbližší roky. Pokračují tradiční seriálové značky.

Multifunkční studio TV Nova, foto: TV Nova

Multifunkční studio TV Nova, foto: TV Nova

Příprava třinácti nových projektů vlastní tvorby

Nova představila letošní podzimní schéma v ateliérech k pořadu MasterChef. Ten poběží dvakrát týdně jako jeden ze dvou hlavních pilířů prime-time (pondělí a středa) – v rámci pondělního slotu se bude dělit se seriálem Doktoři z Počátků. Druhým pilířem je logicky seriál Ordinace v růžové zahradě v úterý a ve čtvrtek. A znovu se pokusí zaujmout i amatérští zpěváci v další řadě SuperStar vždy v neděli večer.

Hodinu před Televizními novinami vyplní nekonečný seriál Ulice, o víkendu bude nasazená x-tá repríza sitcomu Comeback. Generální ředitel Novy Christoph Mainusch ale potvrdil, že Nova počítá s produkcí dvou komediálních sérií pro příští roky.

Celkem má Nova pracovat na třinácti nových projektech. Konkrétně jde o druhou sérii Policie Modrava, o volné pokračování Expozitury pod názvem Atentát, dále o rodinný seriál, hraný seriál, novou soutěžní show, zmíněné dvě komediální série, zábavní a souěžní shows, dokureality a běžící projekty Výměna manželek, Ordinace a Ulice.

České a zahraniční premiérové filmy na Nově

Na obrazovkách hlavní stanice se objeví například pokračování úspěšné komedie Zdeňka Trošky Babovřesky 2, nebo Dědictví aneb Kurva se neříká v hlavní roli s Bolkem Polívkou. Janákova komedie 10 pravidel jak sbalit holku je přímo ušitá pro herce Matouše Rumla z oblíbeného Comebacku. Další premiérou bude romantická komedie Jiřího Vejdělka Něžné vlny nebo Zakázané uvolnění v režii Jana Hřebejka. V hudební pohádce Jana Svěráka Tři bratři diváci prožijí putování napříč klasickými pohádkami.

Zahraniční premiéry obstarají filmy Ocelová pěst, Pacific Rim: Útok na Zemi nebo Jack Reacher: Poslední výstřel. V nabídce jsou i komedie Millerovi na tripu, Pařba na třetí nebo u snímku Zkus mě rozesmát, dále animovaný film Ledové království nebo dobrodružný film Jack a obři. Z akčních filmů bude odvysílán Non – Stop v hlavní roli s Liamem Neesonem, případně snímky Lovci mafie, Muž z oceli, Tísňová linka či Expendables: Postradatelní 3 nebo krimi thriller Rychlejší.

Plakát k filmu Ledové království

Plakát k filmu Ledové království

Podzim 2015 na Nova Cinema, FANDA a SMÍCHOV

Nova Cinema bude i na podzim ve znamení filmových premiér. Diváci se mohou těšit na filmy Kouzelníci, Anonym, Lov lososů v Jemenu, Nádherné bytosti, Hostitel nebo Pomsta mrtvého muže. Superhrdinové se vrátí na obrazovky ve filmech Captain America: První Avenger, Thor,  Spider-Man, Spider-Man 2, Temný rytíř povstal, Superman se vrací, Green Lantern, Hancock, Transformers, Transformers 3. Nova Cinema uvede i populární trilogii Dannyho parťáci 1-3, akční podívanou Kovbojové a vetřelci, komedie Sex ve městě a Sex ve městě 2, drama Kawasakiho růže i animovaný film Zataženo, občas trakaře.

Příznivci sci-fi si v rámci programu FANDA přijdou na své u seriálů Agents of S.H.I.E.L.D a Gotham. Nebudou chybět filmy kód Navajo, 300: Bitva u Thermopyl nebo Training Day. Pokračovat bude Kriminálka Las Vegas, Kriminálka Miami a Kobra 11. V premiéře uvede FANDA seriál z prostředí veřejných aukcí s názvem Válka skladů.

Kanál SMÍCHOV poutá na premiérové řady u seriálů 2 $ocky, Millerovi, Muži sobě, Mike a Molly. Pokračují oblíbené sitcomy Dva a půl chlapa, Přátelé, Zlatá sedmdesátá, Průměrňákovi, na obrazovky se vracejí seriály Ženatý se závazky a Máma.

NOVA Sport spouští druhý kanál

NOVA Sport se stává zastřešující značkou pro kanály NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2. NOVA Sport 1 se bude nadále orientovat především na mainstreamové sporty s účastí českých sportovců, ke kterým patří NHL, MotoGP, tenisové ATP.

Druhý kanál se bude orientovat na sporty, které si zatím získaly obrovskou popularitu především v zahraničí. Díky tomu posílí přenosy basketbalové ligy NBA, turnaje v šipkách, a přidá bojové sporty a rugby. Obě stanice NOVA Sport divákům zprostředkují přenosy tenisového Wimbledonu, zápasy Evropské ligy UEFA nebo olympijské hry v Rio de Janeiru.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,