Marie Fianová odchází na mateřskou, za Primu komunikují Jana Mrákotová a Gabriela Semová

Mluvčí skupiny Prima Marie Fianová odchází na mateřskou dovolenou. Novými vedoucími PR a komunikace se od října staly Jana Mrákotová a Gabriela Semová. Agenda bude nově rozdělena na lifestylovou a korporátní část.

Jana Mrákotová a Gabriela Semová, foto: FTV Prima

Jana Mrákotová a Gabriela Semová, foto: FTV Prima

V souvislosti s odchodem Marie Fianové, která nastoupila na pozici vedoucí oddělení PR a komunikace v létě 2014, bude agenda oddělení nově rozdělena na lifestylovou a korporátní část. Do náplně lifestylového PR, které vede Jana Mrákotová, spadá kompletní komunikace spojená s tvářemi TV Prima a jednotlivými pořady v rámci všech stanic skupiny Prima. Druhou část, spadající pod Gabrielu Semovou, tvoří primárně korporátní, interní komunikace a CSR aktivity. Oddělení PR a komunikace je součástí marketingového oddělení FTV Prima, které řídí Aleš Pýcha.

Jana Mrákotová komunikovala za Primu i v minulosti. Pozici tiskové mluvčí a PR manažerky převzala ještě před sedmi lety s příchodem tehdejšího i nynějšího generálního ředitele Marka Singera. Gabriela Semová spolupracuje s FTV Prima od ledna 2015 na pořadech Gondíci s. r. o., Vychytávky Ládi Hrušky, Máme rádi Česko a Autosalon. V předchozích šesti letech působila v agentuře Ogilvy PR, kde měla na starosti korporátní i lifestylovou komunikaci mnoha klientů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .