Manažerský tým generálního ředitele ČT je kompletní

kavcihory_ct

Petr Dvořák, generální ředitel ČT, na tiskové konferenci oznámil jména manažerů, kteří doplní jeho tým. Ve funkcích potvrdil ředitele výroby Václava Myslíka a ředitele techniky Rudolfa Popa. Novým ředitelem Obchodu a marketingu bude Jan Svoboda.

Manažerký tým generálního ředitele České televize Petra Dvořáka je známý. Tento tým začne řídit veřejnoprávní instituaci 1. ledna 2012. „Splnil jsem to, co jsem v rámci svého kandidátského projektu slíbil při volbě generálního ředitele Radě ČT. Složil jsem tým z lidí zevnitř, doplněný o nové manažerské osobnosti,“ řekl Petr Dvořák.

V nových či staronových funkcích začnou od 1. ledna 2012 pracovat:

Václav Myslík pokračuje ve funkci ředitele výroby. V České televizi začal pracovat v roce 1992 jako asistent vedoucího produkce. Přes funkci zástupce a posléze vedoucího produkce se vypracoval až na současnou pozici ředitele výroby, kterou zastává od roku 2004.

Rudolf Pop je nejzkušenějším manažerem v ČT. V České a dříve Československé televizi působí již 40 let. Začínal jako televizní technik a po funkcích vedoucí provozu přenosové techniky, hlavního inženýra ČT a dalších se v roce 2004 stal ředitelem techniky.

Jana Kasalová má za sebou bohaté zkušenosti v mediální sféře. Pracovala jako novinářka pro týdeník Reflex, deník MF Dnes, později jako scenáristka a dramaturgyně pro TV Nova. Od roku 1998 působila v TV Prima postupně jako šéfredaktorka publicistiky, programová ředitelka a ředitelka vlastní výroby. V roce 2003 byla finalistkou výběrového řízení na post generálního ředitele ČT. Nyní nastupuje do funkce ředitelky Vývoje nových pořadů a formátů.

Jan Svoboda je zkušeným manažerem v oblasti obchodu a marketingu. V roce 1998 založil a později vedl jako výkonný ředitel marketingovou a reklamní agenturu 3F Creative. V roce 2002 se stal ředitelem pro obchodní rozvoj a marketing ve společnosti S&T Česká republika. Televizní zkušenosti sbíral jako marketingový ředitel TV Prima od roku 2005. Obdobnou funkci zastával od roku 2007 i v pražském dopravním podniku. Ve výběrovém řízení na generálního ředitele ČT v roce 2011 byl jedním z pěti finalistů. Nyní nastupuje do pozice ředitele Obchodu a marketingu.

Daniela Němcová je odbornicí na problematiku komunikace. Zkušenosti získávala v reklamní agentuře Kaspen a od roku 2006 na pozici manažerky komunikace a tiskové mluvčí ČSA. Nyní nastupuje na post manažerky Vnitřní a vnější komunikace.

Pavel Hanuš byl jedním z hlavních strůjců úspěšného přechodu České televize z analogového na digitální vysílání, na kterém se podílel v pozici vedoucího projektu digitalizace. V novém týmu bude zastávat pozici vedoucího Projektové kanceláře.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .