Love Island startuje už 19. září

Už 19. září startuju na Voyo  nová reality show Love Island, která zaznamenala po celém světě velký úspěch u diváků. Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života. Moderátorkou show bude Nikol Moravcová. RYON2834
Zdroj: TV Nova

Vila Love Island přináší velmi luxusní zázemí. Účinkující budou mít možnost využívat bazén, pergolu, velkou ložnici, společenské místnosti, unikátní kuchyň s výhledem na pobřeží a spoustu dalších příjemných věcí. Připraveno je zkrátka vše, ať už k odpočinku nebo k aktivnímu trávení času.

RYON2817
Zdroj: TV Nova

„Popravdě jsem byla velmi mile překvapená, jak je vila Love Island prostorná a nádherná! Zažila jsem už hodně luxusních ubytování, ale tohle je úplně jiný level a soutěžící se tu budou mít doslova jako v bavlnce. Zároveň mají jistotu stále pěkného počasí, takže věřím, že si prodlouží léto se vším všudy a že najdou tu pravou lásku, které šli účastí v této show naproti. Cením jejich odvahu a budu jim držet palce,“ prozradila moderátorka show Nikol Moravcová.

RYON7664
Zdroj: TV Nova

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .