Letošní Vánoce budou na Primě Cool „POSLEDNÍ“

cool_poslednivanoce

VIDEA UVNITŘ – Po loňských VKV (Velmi krutých Vánocích) spouští Prima Cool opět speciálně zaměřenou eventovou on-air grafiku. Motto „Poslední Vánoce“ odkazuje na mayský kalendář, některá proroctví totiž považují příští rok jako poslední, poté lidstvo prý zahyne. V příštím roce totiž tento starý kalendář končí, konkrétně jeden jeho cyklus. Letošní Vánoce se tedy ponesou v duchu hororů, thrillerů, katastrofických a dobrodružných filmů, připraven je také sitcomový maraton.

Poslední Vánoce na Primě Cool netradičně

Mayský kalendář, který byl objeven v Mexiku před padesáti lety, končí datem 21. 12. 2012. Podle něj tak k dalšímu slavení Vánoc už nejspíš nedojde. Oslavme tedy tento rok Poslední Vánoce. Prima COOL k této příležitosti připravila jedinečnou nabídku pořadů – horory, thrillery, katastrofické a dobrodružné filmy. Nezapomněla ale ani na zábavu v podobě seriálového maratonu se sitcomem Haló, tady Indie,“ píše Prima Cool.

SOUVISEJÍCÍ: Prima Cool rozjíždí nové internetové aktivity

Nabídka skrývá například film Sopka (22. prosince ve 22.15), Štědrý den oslaví Prima Cool ve Skleněném pekle, v nějž se promění hořící mrakodrap. Už 23. 12. ve 23.25 bude úspěšná podnikatelka Lulu ve stříbrné masce potírat zločin ve filmu Silver Hawk: Maska spravedlnosti. A 24. 12. od 23.00 bude dívka ve snímku Street Fighter: Legenda z Hongkongu zachraňovat otce ze spárů místní mafie.

DOPORUČUJEME: Oprášili jsme vzpomínky na Pevnost Boyard, ta bude už na jaře na Primě Cool

Podle některých filmařů bychom si ale měli během konce světa dát pozor i na rozzuřená, naštvaná či hladová zvířata. Po Vánocích se do kořisti se zběsilou silou pustí rozzuřená medvědice (Grizzly: Pomsta šelmy, 27. 12. ve 23.10) a obří nenasytní červi (Písečná smrt, 28. 12. ve 23.10.). Své sousto si vyberou také stále hladové prehistorické nestvůry (100 mil. let př. n. l., 29. 12. ve 22.10),“ pokračuje s nadsázkou Prima Cool.

ZAUJALO VÁS: RTA požaduje ochranu práv, Prima slova RTA považuje za “nekalosoutěžní jednání”

radiotv_face_n02

Maraton: Haló, tady Indie

Pro milovníky méně drastické zábavy je připraven do několika epizod „rozmnožený bonbonek„. Jako každý víkend v prosinci čeká i o tom vánočním na diváky Primy Cool seriálový maraton. Tentokrát bude ve znamení sitcomu Haló, tady Indie.“Zápletka je prostá: Američan musí zničehonic vést call centrum v Indii a zažívá šok na každém kroku! Zjistí, že místní zaměstnanci potřebují pár lekcí z teorie americké konzumní kultury. Což jim však nebrání dělat šéfovi naschvály a vymýšlet na něj různé podrazy. Nezvyklý výlet do exotického pracovního prostředí mohou diváci podniknout v poledne 24. 12. a 25. 12., kdy bude každý den odvysíláno šest dílů, a také v následujících dnech, kdy bude sitcom uváděn vždy po dvou epizodách,“ uvádí diváky do děje Prima Cool.

K TÉMATU: Prima Cool: Komediální maraton a nový seriál Bobovy burgery

Připomeňte si VKV – Velmi krutý Vánoce

Ačkoli program Primy Cool byl v loňském roce během vánočních svátků poměrně „tradiční“, zcela nevšední bylo pojetí svátků v on-air grafice. Symbolem se stala zkratka VKV, nikoli „velmi krátké vlny“ či „Velmi křehké vztahy“, nýbrž „Velmi krutý Vánoce„. Připomeňte si, jak grafika vypadala.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .