Letní speciál Partičky neodvysílá Prima, nýbrž Óčko

particka-perexPopulární televizní pořad Partička se v sobotu 28. července přenese do venkovních prostor přírodního amfiteátru na Konopišti. Ačkoli formát přinesl v letošním ročníku TýTý televizi Prima hned několik zrcadel popularity, komerční dvojka se k formátu staví „macešsky“. Premiérové díly přestala vysílat už v květnu a zbylé natočené části odvysílá až koncem léta. TV Prima sice podporovala akci na Konopiští, přenos a záznam z akce zprostředkuje divákům hudební televize Óčko.

Partička na vzduchu se koná v sobotu 28. července 2012 od 14:00 v přírodním amfiteátru Konopiště. Na místě uvidí fanoušci oblíbenou čtveřici komiků (Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol a Igor Chmela), Dana Dangla a hudebníka Mariána Čurka. Není to ale vše, v Konopišti se totiž objeví také kompletní sestava slovenské verze Partičky.

Překvapivě se ale na akci nepodívá tým televize Prima Family, která tento pořad vysílá, ale právě hudební televize Óčko. V minulosti však TV Óčko a Prima Cool spolupracovali, Prima Cool totiž živě přenášela hudební ceny Óčko. Díky vstupu do DVB-T se TV Óčko zvýšila sledovanost, v sobotu tak může přitáhnout relativně velký počet diváků.

Na Óčko se chystá hodinový live přenos

Partička se v sobotu zabydlí ve vysílání hudebně-life-stylové televize Óčko. Prodáno je v tuto chvíli zhruba 10 tisíc vstupenek. Nebudete-li se moci zúčastnit akce „Partička na vzduchu„, budete se na místo dění podívat alespoň prostřednictvím reportáží. Jak RadioTV.cz informovala Kristýna Štíhelová, tisková mluvčí televize Óčko, stanice bude přenášet celé odpoledne (15:00 – 21:00 hodin) živé reportáže, rozhovory, atmosféru a dění přímo z pódia na Konopišti.

DOPORUČUJEME: Nefunguje vám hudební televize Óčko? Přelaďte set-top-box

Nejvíce však patrně příznivce Partičky potěší sobotní osmá hodina večerní. Partička na vzduchu bude celých 60 minut přenášena živě ve vysílání Óčka. Po 20. hodině v sobotu stanice pravidelně vysílá záznamy živých hudebních vystoupení.

particka_na_vzduchu

Sledovat bude také vývoj situace kolem sázky Richarda Genzera s Michalem Suchánkem, kteří se v pořadu Face2Face při rozhovoru s mírně pochybující Dianou Kobzanovou vsadili, že do amfiteátru na Konopišti přijde na jejich show víc jak deset tisíc lidí. A o co že se vsadili? Vsadili se o to, že když se jim podaří na akci přilákat víc jak zmiňovaných deset tisíc lidí, že se musí Diana před kamerou svléknout! Tak jak nakonec jejich sázka dopadne? Sledujte v sobotu 28. července od 15:00 Óčko a dozvíte se to,“ přibližuje další program sobotního programu TV Óčko.

Partička ovládne vysílání Óčka také v srpnu

Televize Óčko z víkendové akce Partička na vzduchu bude těžit v následujících týdnech, diváci se mají těšit na jednotlivé reportáže z akce. V pátek 2. srpna navíc odvysílá pořad Mixxxer Extra (14:00), jeho náplní budou hudební přání fanoušků Partičky. V průběhu měsíce srpna uvede televize Óčko záznam dvou nejpovedenějších necenzurovaných her Partičky z této akce.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .