Legendární soutěž Chcete být milionářem se vrací, přihlášky jsou ještě otevřeny

Televize Nova vrátí v nejbližší době vrátí na obrazovky soutěž Chcete být milionářem. Jeden z nejpopulárnějších soutěžních pořadů světa se tak po letech znovu objeví v premiéře a nikoliv jen v repríze na archivní stanici Telka.

nova-chcete-byt-milionarem-2016

Formát Chcete být milionářem je v minulosti vyvolal obrovský zájem u českých diváků. Přispěl k tomu i herec Vladmír Čech, který byl prvním a nejdéle sloužícím moderátorem. Právě on se následně stal ikonou kvízových pořadů, byť z milionáře musel nedobrovolně odejít. Starší díly soutěže slouží jako vzpomínka na skvělého moderátora, který propůjčil tomuto formátu v českých podmínkách svou tvář.

Ve druhé polovině února spustila Nova casting a vyzývá všechny zájemce, kteří v soutěži ještě nebyli, aby se přihlásili na webu Novy – Milionář. Každý zájemce musí kromě svých osobních údajů vyplnit i zdůvodnění, proč se do soutěže hlásí. Formát bude pro Novu vyrábět CORE PRODUCTION, a.s.

Podmínky účasti zahrnují věk 18 a více let a české občanství. Účastnit se mohou pouze osoby, které ještě neseděli „v horkém křesle“ s moderátorem v již odvysílaných dílech pořadu. Z účasti jsou pochopitelně vyloučeni zaměstnanci společnosti provozující skupinu Nova, zaměstnanci produkční firmy CORE PRODUCTION a jejich blízcí.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .