Kulinářská televize Mňam TV zahájila promo vysílání, jak ji naladíte?

Ukázka z promo smyčky Mňam TV

Ukázka z promo smyčky Mňam TV

Provozovatel nové kulinářské televize Mňam TV avizoval zahájení vysílání na neděli 15. února. Televize skutečně vysílá, ale prozatím jen promo smyčku. Plnohodnotný program se objeví v nejbližších dnech. Jak novou televizi naladíte?

Nová televize společnosti Axocom se podle dřívějších proklamací zařadila do Regionální sítě 8, kterou provozují České Radiokomunikace. Tato síť pokrývá přes polovinu populace a vysílá ve 13 městech. Momentálně jsou v této síti kromě Mňam TV šířeny i programy Sport 5, NOE TV, Slovak Sport.TV 2 nebo Óčko Expres. Pokud tedy máte na svém set top boxu naladěný alespoň jeden z těchto programů, budete moci přijímat i Mňam TV. Pro aktualizaci seznamu programů doporučujeme přeladit váš set top box.

Mňam TV postupně zařadí i kabelové společnosti

Nový program by měl být postupně zařazen i do nabídky kabelových operátorů a satelitních a IPTV služeb. Vysílání ale nemusí být v prvních dnech všude dostupné. Nová kulinářská televize bude alternativou k podobně zaměřeným placeným programům, nehodlá však zařazovat do svého vysílání celebrity, prostor chce dát kuchařským profesionálům.

Jednou z hlavních hvězd bude Emanuel Ridi, kterého mohli znát diváci z vysílání televize Prima z pořadu S Italem v kuchyni. Vlastní produkce by měla vyplnit až polovinu vysílacího času. Ze zahraničních pořadů se objeví například show Jamieho Olivera nebo Hestona Blumenthala. Ambicí provozovatele je získat v průběhu několika let podíl na sledovanosti ve výši tří procent.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: