Kriminálka Anděl stabilizuje své pozice, už podruhé měla v neděli navrch

Sledovanost Kriminálky Anděl i konkurenčního seriálu Vinaři se stabilizovala nad milionovou hranicí. Oba seriály mají už třetí týden vyrovnané publikum, přičemž ve formálním prvenství se střídají. Stabilní diváky má i sitcom Comeback.

Nedělní večery místo Doktorů z Počátků obsadila nová řada Kriminálky Anděl

Nedělní večery místo Doktorů z Počátků obsadila nová řada Kriminálky Anděl

Obě stanice zaujaly čtvrtinu diváků u obrazovek

Kriminálka Anděl už podruhé překonala primácký seriál Vinaři v nedělní sledovanosti. Před týdnem bylo sice pořadí opačné, odstupy jsou však poměrně malé. Dle dat z elektronického výzkumu sledovanosti, které publikoval server Mediaguru.cz, byla sledovanost zatím posledního dílu Kriminálky Anděl na úrovni 1,1 mil. diváků, přičemž Prima měla v tu dobu pouze o 62 tisíc diváků méně. Podíl na publiku byl u obou stanic přibližně čtvrtinový.

Zajímavý je však i osud seriálu Comeback, který i ve své několikáté repríze ještě pořád táhne diváky. I tentokrát si jej naladilo 25 procent lidí u obrazovek, zatímco absolutní sledovanost přesáhla 665 tisíc diváků. Otázkou tedy je, kolik diváků by mohl Comeback přitáhnout, pokud by se ještě produkovaly nové díly? Zřejmě by atakoval dvoumilionovou hranici, což byla u nejpopulárnějších produktů Novy dlouhodobě dosažitelná meta.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .