KHL startuje na Sport 1 a Sport 2 HD včetně klubů Lev Praha i Slovan Bratislava

khl-latin-651
Mezinárodní ruská hokejová soutěž KHL startuje za týden a spolu s ní i televizní přímé přenosy exkluzivně na stanicích Sport1 a Sport2 HD. Oba placené kanály odvysílají během sezóny 2013/2014 zhruba sto přímých přenosů zápasů Lva Praha a Slovanu Bratislava v Kontinentální hokejové lize a dalších asi 150, ve kterých se navzájem utkají ostatní týmy soutěže.

Fanouškům přinesou naživo všechna domácí utkání Lva Praha a Slovanu Bratislava, a dále všechny jejich venkovní zápasy, pro něž tamní produkce zajistí dostatečně kvalitní televizní signál.

Spolu s ostatními hokejovými fanoušky držíme palce Lvu Praha a Slovanu Bratislava na jejich cestě náročnou soutěží až do playoff a jsme rádi, že diváci uvidí zápolení obou našich národních klubů a dalších hvězdami nabitých celků KHL v přímých přenosech na Sport1 a Sport2 HD,“ uvedl za provozovatele zmíněných stanic Aleš Fabík, Country Manager společnosti Chello Central Europe, která provozuje oba programy.

Chello Central Europe rovněž zajistí televizní produkci všech domácích utkání Lva Praha a Slovanu Bratislava. Za stejnou činnost v poslední sezóně obdrželo od vedení KHL prestižní ocenění „Nejlepší produkční společnost“.

Tematické televizní kanály Sport1 a Sport2, resp. Sport2 HD je možné sledovat výhradně prostřednictvím placené nabídky kabelových, satelitních a IPTV operátorů, například UPC v Čechách i na Slovensku, platformy freeSAT od UPC Direct, služby O2TV, platformem Skylink a CS link či služeb Slovak Telekomu.

sport2-hd-andrea-jarova-sexy-3Sport2 HD propaguje svůj program i malbou na těle půvabných modelek. Foto – Chello Central Europe

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: , ,