Karel Voříšek se objeví na Primě už tuto neděli

vorisek-dolezalova-1Nová moderátorská dvojice Zpráv FTV Prima se objeví na obrazovce už tuto neděli. Karel Voříšek s Klárou Doležalovou – Maksimovič absolvují před víkendem generální zkoušku. Voříšek se v roli moderátora zpravodajství objeví poprvé od loňského listopadu.

Příprava na Zprávy FTV byla poněkud komplikovaná, Klára musela nutně odcestovat do zahraničí pro zdravotní dokumentaci svého kamaráda, jemuž v Česku pomáhá zařizovat léčbu ledvin. Tuto cestu naplánovala ještě před úspěšným konkurzem na Primu,“ informoval tiskový mluvčí FTV Prima David Vaníček.

On i Voříšek strávili velkou část své profesní kariéry na konkurenční Nově, kde byl Voříšek dlouholetým moderátorem a Vaníček redaktorem zpravodajství. Voříšek po odchodu z Novy zamířil na Primu, kde mu vedení hledalo vhodnou partnerku v konkurzu. Klára Doležalová je známá například ze soutěžního pořadu České televize O poklad Anežky České, v němž se objevovala po boku Marka Ebena.

Klára s Karlem tak měli opravdu jen velmi málo zkoušek. Věříme ale, že to termín prvního vysílání nijak neohrozí,“ dodal mluvčí FTV Prima David Vaníček.

vorisek-dolezalova-1

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: