Kanály Sport1 a Sport2 lákají na nejnabitější sportovní víkend v historii

Provozovatel kanálů Sport1 a Sport2 zařadil v posledních dvech skutečně závratnou porci sportovních přenosů. Ve vysílání se v těchto dnech objevuje hokejová CHL, závody Formule 1, tři fotbalové soutěže a dokonce zápas amerického fotbalu.

Studio Formule 1 na Sport1 HD a Sport2 HD, foto: AMC Networks International Central Europe

Studio Formule 1 na Sport1 HD a Sport2 HD, foto: AMC Networks International Central Europe

Programově nabitý víkend fakticky odstartoval už ve čtvrtek, kdy se objevily první přenosy z nové sezony hokejové Ligy mistrů – CHL. Skupina odvysílala zápasy Třince, Sparty i Košic a v pátek naváže Litvínovem a Nitrou. V noci se ve vysílání objevil dokonce americký fotbal. V rámci předsezónní přípravy NFL odehrály vzájemný zápas týmy Cleveland Browns a Buffalo Bills.

O dvou víkendových dnech se objeví přenosy z francouzské fotbalové soutěže Ligue 1, italské Serie A TIM a holandské Eredivisie. Největším tahákem však bude nepochybně Velká cena Belgie Formule 1. „Na Sport1/ Sport1 HD a Sport2 / Sport2 HD zažijeme jeden z nejexponovanějších a nejnabitějších víkendů v historii, co se týká četnosti přímých přenosů,“ řekl k programu Ondřej Vácha, mediální zástupce zmíněných stanic.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,