Kanály společnosti Film Europe jsou dostupné u 300 tisíc domácností

filmeurope_perexKoncem minulého týdne zařadila společnost Telefonica do nabídky své služby O2TV další programy společnosti Film Europe Media Company. Telefonica doposud od této společnosti šířila pouze kanál Kino CS. Diváci mohou nově sledovat i filmový kanál Film Europe Channel včetně HD verze v rámci filmového balíčku a dokumentární Doku CS v balíčku Styl.

Zařazení do nabídek operátorů je jedním z nejnáročnějších úkolů distribuční společnosti. Je zřejmé, že naše TV kanály přesvědčily zájmem diváků, kvalitou i svojí unikátností. Mimořádně nás těší zájem o Film Europe Channel, který přináší na televizní obrazovky nové filmové zážitky, které nabízí původní znění s titulky,“ řekl obchodní ředitel Film Europe Media Company Tomáš Žondra.

Ambicí Film Europe Media Company je, aby byly TV kanály Film Europe Channel HD, Film Europe Channel, Kino CS, Doku CS a Muzika CS dostupné u všech poskytovatelů televizního vysílání. Nyní může sledovat některý z programů této společnosti přibližně 300-tisíc domácností.

film-europe-channel-675

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: