Kanály Slovak Sport s Premier league se za krátkou dobu rozšířily do všech relevantních platforem

premier-league-logo-651

Sportovní kanály Slovak Sport už vysílají prakticky ve všech relevantních platformách. Televizní divák tak má vedle individuálního předplatného přes internet k dispozici mnoho jiných možností, jak se dostat k přenosům fotbalové Premier League.

Zájem o příjem kanálů Slovak Sport TV vzrost poté, co provozovatel získal exkluzivní práva pro Českou a Slovenskou republiku k vysílání atraktivních přenosů anglické fotbalové ligy Premier League. Provozovatel se však těsně po podzimním zahájení vysílání nedokázal dohodnout s některými důležitými operátory a tak byl nejatraktivnější druhý program Slovak Sport TV dostupný pouze pro abonenty služby O2TV.

Situace se změnila krátce po novém roce, kdy program Slovak Sport TV postupně zařadili i další operátoři. Nyní oba kanály vysílají v největší kabelové síti UPC Česká republika a druhý program už pronikl i do satelitních služeb freeSAT by UPC Direct a Digi TV. Jediná důležitá platforma, která prozatím postrádá druhý kanál Slovak Sportu, je česko-slovenská služba Skylink.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .