Kabelový operátor UPC zařazuje další tři programy v HD rozlišení

Společnost UPC zařazuje tři programy skupiny Discovery v HD rozlišení. Díky tomu má v nabídce už 60 stanic ve vysokém rozlišení, díky čemuž může udržet své prvenství v počtu HD stanic. Diváci, kteří využívají programovou nabídku Komfort, tak mají od dnešního dne k dispozici kanály Discovery Turbo Extra HD, Discovery Science HD a Discovery ID Xtra HD.

upc-651

Zařazení zmíněných třech programů navazuje na novinky v programové nabídce z uplynulých 3 týdnů. Začátkem září nabídku rozšířily programy o přírodě a historii, Viasat Nature HD a Viasat History HD, přesněji kombinace jejich střídavého vysílání. První z programů vysílá denně od 7 do 19 hod, druhý od 19 do 7 hod pro uživatele služby Komplet, respektive balíčku Koktejl. A následně, od října od 20. září je nabídka služby Komfort rozšířena o programy AXN Black a AXN White, které byly původně součástí služby Komplet.

Doplněno: Společnost UPC sice v původní tiskové zprávě avizovala zařazení AXN Black a AXN White do nabídky služby Komfort až od 1. října. Nakonec tyto programy přesunula do balíčku Komfort už 20. září. Pro úplnost dodejme, že tyto programy UPC zajišťuje díky spolupráci s distribuční společností Axocom.

Společnost UPC rozšířením programové nabídky opětovně potvrzuje své úsilí poskytovat žánrově rozmanitou a bohatou nabídku s přihlédnutím k požadavkům a představám zákazníků. Proto investujeme do partnerství s hlavními producenty TV obsahu, jako je například Discovery, s cílem inovovat programové portfolio a nabízet zákazníkům více programů v nejvyšší HD kvalitě, než kterýkoliv jiný operátor v České republice,“ uvedl generální ředitel společnosti UPC Česká a Slovenská republika Martin Miller.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .