Kabelový operátor UPC se nakonec domluvil se Slovak Sportem a zařazuje Premier League

premier-league-logo-651

Kabelová společnost UPC je druhým velkým operátorem, který zařadí sportovní kanál Slovak Sport 2 do své nabídky. Dostupnost přenosů fotbalové Premier League se tak rozšíří do většiny domácností s kabelovou televizí.

I když operátoři původně nesouhlasili s podmínkami, které si stanovil provozovatel programů Slovak Sport TV, po několika měsících přece jen našly obě strany společnou řeč. Počínaje zítřkem, tedy v pátek 31. ledna, tak společnost UPC Česká republika jakožto nejvýznamnější operátor zařazuje první dva kanály Slovak Sport TV do své nabídky. Zatímco první kanál bude dostupný výhradně ve standardním rozlišení, druhý program bude platforma přinášet i v HD.

Slovak Sport 1 i Slovak Sport 2 HD umísťuje UPC Česká republika do programové nabídky Komfort. Program Slovak Sport 1 bude navíc součástí tematického balíčku Sport,“ uvedl mluvčí operátora Juraj Gerbery.

Dosud jediným kabelovým operátorem, který nabízel program Slovak Sport 2 s přenosy Premier League, byla služba O2TV od Telefónicy. Společnost UPC měla dlouhodobě o program zájem, nesouhlasila však s podmínkami vysílatele. Na jakých podmínkách se obě strany domluvily, není známo. Je však zřejmé, že společnost Slovak Sport si prosadila, aby byl její kanál dostupný nejen ve specializovaném balíčku sportovních kanálů, ale bude k dispozici všem abonentům digitální kabelové televize od UPC, kdo mají k dispozici balík Komfort.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .