Kabelový kanál AMC odvysílá premiéru atraktivního seriálu v ČR ve stejný čas jako v USA

Promo kampaň kabelového kanálu AMC na původní seriál Živí mrtví: Počátek konce pokračuje ohlášením celosvětové premiéry, která proběhne ve stejném čase jako exkluzivní premiéra v USA. Každou epizodu odvysílá AMC souběžně s americkou premiérou ve 3:00 a poté v hlavním vysílacím čase ve 22:00 téhož dne.

Obsazení seriálu Fear the Walking Dead, foto: AMC

Obsazení seriálu Fear the Walking Dead, foto: AMC

První americký kanál, který svůj exkluzivní obsah přináší pod vlastní značkou

AMC oznámila, že diváci v České republice a na Slovensku budou mít možnost sledovat exkluzivní premiéru „Fear The Walking Dead: Živí Mrtví – Počátek konce“ společně s dalšími zeměmi po celém světě, a to ve stejný čas v pondělí 24. srpna ve 3:00 ráno a také v hlavním vysílacím čase ve 22:00 ve stejný den.

AMC bude seriál v České republice a na Slovensku vysílat dabovaný. Všech pět následujících epizod bude odvysíláno dle stejného programového schématu. Na závěrečnou epizodu se tedy mohou diváci těšit 5. října. Společně s oznámením světové premiéry byl také představen trailer první seriálové série.

Premiéra proběhne ve stejnou dobu i v Jižní Americe nebo Asii

Nová řada s přízviskem „Počátek konce“ navazuje na „Živé mrtvé“ – nejoblíbenější televizní seriál amerických diváků ve věku 18–49 let. „Ať už budete v Hong Kongu, Praze nebo São Paulu, jako divák AMC se budete moci připojit k začátku dobrodružné zombie apokalypsy společně s ostatními příznivci tohoto seriálu na celém světě,” řekl Bruce Tuchman, prezident AMC a Sundance Global.

Kabelový kanál AMC v České republice a na Slovensku zastupuje společnost AMC Networks International Central Europe, která vznikla transformací z původní společnosti Chellomedia Central Europe.

Trailer k novému seriálu je k dispozici na webu AMC TV.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: