JOJ Plus uvedla první díly nové řady seriálu Akta X pouhé dva dny po premiéře v USA

Slovenská televize JOJ Plus jako první na českém a slovenském trhu uvedla první dva premiérové díly nové řady seriálu Akta X, dokonce i s dabingem. Americká premiéra přitom proběhla jen dva dny předtím.

x-files-akta-x-2016

Uvedení dva dny po premiéře a s dabingem

JOJ Plus uvedla první dva díly pod názvem „Akty X – NÁVRAT“. Americké názvy prvních dvou epizod přitom zní „My Struggle“ a „Founder’s Mutation„. JOJ Plus přinesla u obou epizod slovenský dabing.

Vysílání nové šestidílné série kultovního seriálu původně avizovala i stanice Prima COOL. Ta v první polovině ledna 2016 na svém Facebooku potvrdila, že seriál hodlá vysílat. Neuvedla ovšem přesné datum. Lze předpokládat, že k odvysílání dojde v nejbližších týdnech.

Fanoušci seriálu nicméně mohou mít přístup vysílání na JOJ Plus, pokud jsou abonentem některého z kabelových nebo satelitních operátorů, jenž program nabízí. JOJ Plus je k dispozici například divákům UPC, O2 TV a lze ji najít i na přístupových kartách satelitní televize značek Skylink, freeSAT, případně Digi TV.

Kdo nestihne premiéru, může využít televizní aplikace

JOJ Plus uvedla první dva díly nové série ve středu 27. ledna od 20:35, přičemž v noci od 01:50 oba díly reprízovala.

Seriál Akta X lze online sledovat ve vybraných videotékách a mobilních aplikacích. JOJ Plus je dostupná například klientům služby tv2go, O2 TV Air M nebo Horizon od UPC. U těchto služeb mají diváci možnost si seriál přehrát i po prvním odvysílání.

Podívejte se na oficiální trailer k seriálu Akta X 2016

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .