Kultovní americký seriál Akta X by se mohl dočkat pokračování

x-files-651

Fanoušci agentů Muldera a Scullyové mají naději. Kultovní seriál Akta X by se mohl dočkat svého pokračování. O nových dílech se sice v Americe šeptá již před dva roky, až nyní však dochází ke konkrétním jednáním.

Poslední díl kultovní série byl uveden před dvanácti lety. Seriál měl celkově devět sezón a vznikly dva celovečerní filmy. Ten druhý se objevil v kinech přibližně šest let po uvedení posledního seriálového dílu a v plánu byl ještě třetí film. Místo toho nyní vedení americké sítě Fox potvrdilo záměr uvést na obrazovky případnou celou sérii. Šlo by tak o desátou sezonu kultovního seriálu.

Členka vedení americké televizní skupiny Fox Group Dana Walden řekla reportérům, že jednání jsou teprve na začátku. Vše bude záviset od toho, zda se podaří skloubit časové možnosti dvou hlavních protagonistů seriálu a dlouholetého producenta. Žádný konkrétní termín nebyl stanoven. Pokud by k „rebootu“ tohoto seriálu skutečně došlo, vedení televize by patrně usilovalo o co nejdivější uvedení nových epizod. V úvahu by tak mohla přicházet i podzimní televizní sezona v příštím roce.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,