JOJ možná nasadí ČS Talent na středu; JOJ Plus vsadí na Amazing Race

podpovrchom

SCHÉMA UVNITŘ – Slovenská komerční televize JOJ uvažuje, že velkou podzimní show Česko Slovensko má talent nasadí ve středu do hlavního vysílacího času, půjde tedy v přímé konkurenci formátu Modré z nebe (jeden z nejsledovanějších pořadů TV Markíza). A to přesto, že partnerská Prima family vyhradí talentovému formátu neděli. Slovenští diváci se opět dočkají odvysílání amerického X Factoru a to pouhých 48 hodin po odvysílání. Jelikož výsledky pro JOJ Plus byly silně nadprůměrné, nasadí jej letos hlavní kanál JOJ.

Co čeká slovenské diváky na slovenské TV JOJ letos na podzim? JOJ letos na podzim odvysílá další sérii denního seriálu Panelák, sitcomu Hoď svištěm. Farmář hledá ženu by měl jít v sobotu. Diváci se dočkají nového slovenského seriálu Pod povrchem. Druhý program PLUSka odpoledne nasazuje Pekelnou kuchyni, Faktor strachu. Večer po 22. hodině odvysílá reality-show Amazing Race.

ČS má talent ve středu, Farmář v sobotu

Televize JOJ pokračuje se svými úspěšnými projekty – vědomostní soutěž Riskni milion, Soudní síň a zpravodajství. Denní seriál Panelák bude vysílán opět čtyřikrát týdně. Letos by mělo dojít ale k velkému překvapení, televize JOJ uvažuje nad tím, že velký formát Česko Slovensko má talent nasadí ve středu ve 20:20. Vyplývá to z informací, které má redakce RadioTV.cz k dispozici. Nasazení nicméně není definitivní. Je nutné připomenout, že Prima family vyhradí talentové show nedělní hlavní vysílací čas.

podpovrchom_velkePod povrchom má být velkým seriálovým hitem, zdroj: JOJ.sk

Koprodukční formát Recept na bohatství bude TV JOJ vysílat v pondělí v 21:30, ve stejném čase by jej mohla vysílat také česká TV Barrandov.  Po 23. hodině v pondělí uvidíme druhou řadu sitcomu Hoď svišťom. Úterý a čtvrtky ve 21:30 patří novému seriálu Pod povrchem, autorem není nikdo jiný než Andy Kraus (má na svědomí prakticky všechny slovenské seriály TV JOJ). Jedná se o velkovýpravný vztahový seriál, natáčí se též ve velké míře v exteriérech. První díl nasazuje TV JOJ překvapivě už 21. srpna, seriál by měl mít 52 dílů.

SOUVISEJÍCÍ: Překvapení měsíce: JOJ Plus odvysílá na podzim X Factor

Po úspěšném tažení X Factoru USA 2011 pokračuje TV JOJ s tímto formátem i letos na podzim. Premiérové díly odvysílá pouhých 48 hodin po americké premiéře (v originále s titulky). Letos jej ovšem neodvysílá PLUSka, nýbrž samotná TV JOJ. Formát generoval až trojnásobek průměrného podílu na trhu. Oslovit dokázal diváky v hojném počtu také v repríze. Farmář hledá ženu by se měl na podzim přesunout mimořádně na sobotu ve 20:20. JOJ se tak vydává do velkého boje s konkurenční Markízou. Báječné dorty, dokumentární sérii vysílala rovněž Prima Love, se usadí na TV JOJ v sobotu okolo 18:00.

Během podzimu se má vrátit původní animovaný sitcom Lokal TV a druhá řada Dr.Luského. Koncem sezóny nasadí TV JOJ licencovanou show Zbohom Slovensko. Z akvizic zmiňme Sběratelé kostí, Castle na zabití a dokonce Once Upon a Time.

jojschema

Předběžné programové schéma TV JOJ na podzim, zdroj: RadioTV

PLUSka nasadí Amazing Race, míří více na mužského diváka

Větší investice se projeví v programovém schématu druhého programu PLUS. Podzimní struktura zve na několik premiér – v 16:15 to bude Pimp My Ride (u nás vysílá MTV), v 16:45 Pekelná kuchyně. Podvečerní strukturu doplní Vítejte doma! (Plus vysílá pod názvem Dům snů, v americkém originále se jedná o formát Extreme Makeover: Home Edition) a před startem hlavního programu předchází repríza soutěže Riskni milion. Programové schéma se má ještě více přiblížit Primě COOL (cílí na mladšího mužského diváka, přesto si chce udržet jistou univerzálnost a snaží se oslovit i něžné pohlaví).

Od úterý do čtvrtka se diváci PLUSky mají těšit na Amazing Race. Čtvrtek ve 21:20 patří formátu Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem, v minulé sezóně kraloval formát hlavnímu programu. Páteční večer zve na pořad TV Barrandov Vtip za stovku, reprízám Farmář hledá ženu a Inkognito (Prima adaptovala formát pod názvem Hádej, kdo jsem!). Nedělní čas 20:20 je vyhrazen reprízám show Česko Slovensko má talent.

Programová schémata nicméně nejsou definitivní a mohou se měnit.

PODZIM V TELEVIZÍCH:
Prima chce porazit Novu, pomoci jí má Obchoďák, přesun Cest domů a zvučná jména
COOL nejen s Ligou mistrů a Těžkou dřinou, Love chce více life-style a reality-show

Hlavním tahákem Novy bude Gympl, Fanda odvysílá Extraligu, NHL a vlastní magazíny

STV chystá adaptaci německého vědecko-zábavného formátu Galileo

pluskaschema

Předběžné programové schéma JOJ PLUS na podzim, zdroj: RadioTV

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .