JOJ Group získala obchodní zastoupení stanic AMC i SportTV pro slovenský trh

Kabelové a satelitní stanice skupiny AMC Networks bude obchodně zastupovat skupina JOJ Group. Dohoda se týká filmového a seriálového programu AMC, sportovních stanic Sport1 a Sport2, dokumentárního programu Spektrum nebo dětské stanice Minimax.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

JOJ Group v tiskové zprávě tvrdí, že ji skupina AMC Networks International Central Europe oslovila se žádostí o obchodní zastoupení na slovenském trhu. JOJ využije své know-how a zručnosti a do svého obchodního portfolia zařadí pět placených stanic AMC.

Tyto televizní programy kumulativně zasahují několik milionů domácností na slovenském trhu a jsou v nabídce prakticky všech relevantních operátorů.

Sledovanost AMC, Sport 1, Sport 2, Minimax a Spektrum bude měřena separátně v rámci peoplemetrů TNS Slovakia. Po jejich etablovaní na slovenském trhu nevylučujeme další rozšíření portfolia zastupovaných televizí,“ uvedl obchodní ředitel JOJ Group Martin Heržo.

JOJ Group vedle stanic AMC obchoduje i nový kanál Prima PLUS pro slovenský trh. Programy skupiny JOJ na českém trhu obchodně zastupuje agentura Atmedia.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .