JOJ Family doplní úspěšné kriminální formáty a uzavře Česko Slovensko má Talent

Po necelých dvou měsících od začátku vysílání se JOJ Family dostala do povědomí diváků, v současné době ji má naladěno více než 34% všech domácností. Největší radost kromě Talentu stanici dělá Soudní síň a Ochránci, tuto dvojici doplní Aféry.

Obrazový poutač JOJ Family. Zdroj: JOJFamily.cz

Obrazový poutač JOJ Family. Zdroj: JOJFamily.cz

Soudní síň a Poldy v akci doplní Aféry

Mezi nejsledovanější pořady patří Soudní síň a Ochránci, večerům vládne Česko Slovensko má talent,“ sdělilo mediální zastupitelství Atmedia v nedávno vydané tiskové zprávě. Právě Atmedia obchodně zastupuje stanici na českém trhu. Během prvního měsíce dosáhla JOJ Family průměrného podílu na sledovanosti 0,35 %.

Podle pravidelných výstupů sledovanosti na webové prezentaci Atmedia se aktuální share pravidelně šplhá na více než dvojnásobek uvedené hodnoty. Programové schéma ukazuje, že se například osvědčila Soudní síň. Slovenská verze je nově zařazena nejen na dopoledne, ale i na 15.00, hned po ní se úspěšně etablovala česká verze, natočena speciálně pro JOJ Family. Tu nakonec využívá i slovenská JOJ, tvoří ji náběhovou křivku před zprávami NOVINY o 16.

Soudní síň, zdroj: TV JOJ

Soudní síň, zdroj: TV JOJ

Divákům se líbí soutěžní formáty

Dobře si vede také podvečerní soutěž „Hádej můj věk“, od 31. října ji naladí diváci o hodinu později, než byli dosud zvyklí, tedy od 18.00. JOJ Family na 17.00 dává prostor seriálu Aféry z roku 2010. V hlavní roli se objeví známý slovenský herec Laco Hrušovský. Oficiální anotace uvádí: „Rozvodový právník JUDr. Peter Balo obhajuje své klienty v kuriózních případech.“ Vlastní verzi na základě tohoto formátu natočila také TV Prima s Pavlem Křížem.

Odsun naopak čeká reality-show Nákupní maniačky, konkrétně na 11.45. Po šesté hodině večerní totiž u publika příliš nebodovalo.

Česko Slovensko má talent se blíží do svého finále, poslední castingové kolo odvysílá JOJ Family v pondělí 7. listopadu ve 20.20. Letos se JOJ Group odhodlala ke dvěma živým semifinálovým přenosům, namísto jednoho. Slovenská JOJ i česká JOJ Family mu vyhradí neděle 13. a 20. listopadu ve 20.35. Velké finále proběhne na obou televizích společně 27. listopadu.

Slovenská JOJ pravidelně v poslední den roku vysílá střihový speciál „Česko Slovensko má Silvestra„. Pokud se bude držet zavedené praxe, lze očekávat nasazení také v letošním roce. Logicky by pak i JOJ Family mohla postupovat stejným způsobem.

Od poloviny října se do programu dostala také česká filmová a seriálová klasika (Bouřlivé víno, Žena za pultem, Chlapci a chlapi), JOJ Family na ni má pozitivní ohlasy. Slovenská JOJ Group se vydala tedy výrazně jiným směrem než konkurenční Nova International a Markíza International, JOJ Family je budována jako zcela nová stanice pro českého diváka, čerpá primárně z knihovny JOJ, schéma ovšem doplňuje oblíbenými akvizičními tituly.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .