Jarní taháky na kanálech Primy: Aréna národů, Hotel Paradise i Martin Dejdar

primafamily_vanoceDOPLNĚNO – Společnost FTV Prima představila hlavní taháky jarního programového schématu na kanálech Prima family, Prima Cool a Prima love. Stěžejním formátem na rodinné Primě by měla být show Aréna národů, Prima Cool nabídne reality show Experiment kolonie a Prima love odvysílá Hotel Paradise. Prima zároveň spustí avizovanou videotéku PrimaPlay.

Prima family poutá na Arénu národů a Martina Dejdara

Hlavním tahákem jarního vysílání televize Prima má být nová rodinná show Aréna národů. Prima ji uvede na kanálu Prima family od 11. února. V rolích moderátorů vsadil management Primy na známou tvář Aleše Hámy, kterému bude sekundovat Aleš Valenta. V soutěži se představí osm národů, kromě českého týmu i Francouzi nebo Rusové.”Je to koncept, který vychází z dříve oblíbených Her bez hranic. Soutěž se bude vysílat celé jaro a vítězný tým získá medaili,” uvedl na tiskové konferenci programový ředitel Prima Group Petr Vladyka.

Dalším tahákem hlavní Primy by měl být i herec a moderátor Martin Dejdar. Ten se po skončení své poslední profilové role Ozzáka znovu objevuje v různých projektech a jedním z nich bude i pořad Česká 30, ve kterém by měl Dejdar prezentovat to nejlepší, co česká kino a televizní tvorba přinesla. Moderátor se svými hosty bude mít předem určené téma a bude hledat vhodné scény a následně je vyhodnocovat. Diváci tak uvidí například třicet nejlepších erotických scén, tři desítky frajerů českého šoubyznysu nebo 30 největších trapasů.

prima-sef-na-grilu-pohlreich2-velkyDiváci Primy uvidí i Zdeňka Pohlreicha, ten se ale na obrazovce ukáže zřejmě až na podzim. Ilustrační foto – archiv RadioTV

Cesty domů, Zázraky života, pokračuje i Nikdo není dokonalý

Z vlastní tvorby uvede Prima family další díly kulinářské show Prostřeno, bude pokračovat v projektu Farmář hledá ženu a z vlastních seriálů poutá na úspěšné Cesty domů i druhou řadu seriálu z prostředí asistované reprodukce Zázraky života. Pro fanoušky Jiřího Krampola je rovněž důležité, že na obrazovkách zůstává jeho pořad Nikdo není dokonalý speciál a rovněž improvizační show Partička, která to měla po několika prvních dílech pořádně nahnuté. Nicméně tým glosátorů pod vedením dvojice Genzer-Suchánek bude na obrazovkách Primy minimálně ještě do konce této televizní sezony.

Josef Klíma a Janek Kroupa budou i nadále připravovat cyklus Soukromá dramata, podle očekávání zůstává i Show Jana Krause i veleúspěšný TOP STAR Magazín, který dokonce dostane i druhou mutaci na ženské Prima love. Společným projektem hlavního kanálu Prima family s Primou love bude i seznamovací reality show Hotel Paradise, která se bude natáčet v Dominikánské republice.

primafamily_velkeLetošní rok bude formálně prvním rokem vysílání rodinné televize Prima family.

Prima Cool vsadí na apokalyptické teorie, chystá týdeník pro muže

Prima Cool chystá pro své diváky novinku v podobě konspiračního seriálu Událost a uvede reality show Experiment kolonie. V programu by se měl objevit i „peprný týdeník jen pro muže“ s názvem menZONE. O světě mužů by měli bez cenzury mluvit moderátoři Kryštof Mende a Lukáš Venclík. Druhým pořadem vlastní tvorby bude Těžká dřina.

cool_obleceniPrima Cool se hodlá zabývat apokalyptickými teoriemi. Ochrání vás speciální oblečení? Ilustrační foto – archiv RadioTV

Prima love přináší Hotel Paradise a vlastní mutaci Top Star magazínu

Televize Prima love rovněž uvede pořady vlastní tvorby. O reality show Hotel Paradise, kterou bude vysílat společně s hlavní Primou, jsme se už zmiňovali. Dalším pořadem vlastní tvorby bude speciální mutace Top Star magazínu pod názvem Top Star Love.

prima_love_banner

Videotéka PrimaPlay nabídne obsah zdarma a bez registrace

Poslední novinkou jarní sezony ze stáje společnosti FTV Prima bude vlastní internetová videotéka. Na rozdíl od konkurenční novácké videopůjčovny Voyo bude ale PrimaPlay fungovat na odlišném principu. Bude dostupná bez registrace a nabídne svým uživatelům nezpoplatněný obsah.  po vzoru novácké videopůjčovny Voyo bude na trh uvedena v březnu. Na rozdíl od Voya ale bude produkt PrimaPlay dostupný bez registrace a nabídne nezpoplatněný obsah.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .