Jarní sezona na Nově ve znamení osvědčených seriálů a nových programových značek

Skupina Nova představila program pro jarní sezonu roku 2017. Vedle klíčových titulů rozšiřuje původní tvorbu i na své další stanice – především na kanál Nova 2. Hlavní Nova uvede další řadu pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas, Chart Show i Výměnu manželek.

Michaela Šmídová v pořadu TN2. Foto: archiv TV Nova

Michaela Šmídová v pořadu TN2. Foto: archiv TV Nova

Chart Show od 18. února, Tvoje tvář má známý hlas poprvé 26. února

Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2, Specialisté, Robinsonův ostrov, Tvoje tvář má známý hlas, Chart Show, Výměna manželek, Court Show nebo nová zpravodajská relace TN2 – to je v rychlosti výčet hlavních pořadů a formátů pro letošní jarní sezonu.

Dění na trhu může výrazně ovlivnit právě pěvecká show Tvoje tvář má známý hlas. Další řadu odstartuje Nova poslední únorovou neděli 26.2. od 20:20. Premiéra Chart Show se očekává v sobotu 18. února ve 20:20.

Portfolio Novy ale v nejbližších dnech přejde výraznými změnami, které se dotknou tematických stanic. A právě o těch bude v tomto článku řeč.

Nova 2 ponechá většinu pořadů ze SMÍCHOVA, přinese dva původní formáty

Nejvýraznějšími změnami prochází doposud sitcomový kanál SMÍCHOV, který se mění na plnoformátový program Nova 2. Tato stanice bude druhou stanicí z portfolia Novy, která vysílá lokální premiérovou tvorbu. Nově se zde objeví zpravodajská relace s názvem TN2 – živý 15minutový přehled aktuálních a nejdůležitějších událostí každý všední den od 22:00, poprvé v pondělí 6. února. Další chystanou novinkou na Nova 2 bude show s pracovním názvem Court Show z prostředí soudní síně.

Další pořady, seriály, sitkomy či animované pohádky pro nejmenší navazují na dosavadní zaměření stanice SMÍCHOV. Na obrazovku se vrací populární seriál Dva a půl chlapa, objeví se Přátelé, Sex ve městě, pokračovat bude seriál Melissa a Joey. Na děti čeká Spongebob v kalhotách, Scooby-Doo, Tučňáci z Madagaskaru či dobrodružný Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví.

Nové logotypy jednotlivých stanic Novy. Vývoj hlavního loga TV Nova od roku 1994 do 2017

Nové logotypy jednotlivých stanic Novy. Vývoj hlavního loga TV Nova od roku 1994 do 2017

Nova Action by měla oslovit příznivce Fandy

Kanál Fanda mění název na Nova Action. Programové zaměření zůstává stejné včetně většiny vysílaných titulů. Památníky potěší seriály Walker Texas Ranger, Kobra 11, série atraktivních amerických detektivek CSI Miami, Las Vegas a New Yorku.

Z premiérových titulů přinese Nova Action seriál ZOO nebo Křižovatku smrti. Stávající nabídku docu-real seriálů, jako jsou Mistři aukcí nebo Válka skladů, obohatí Mistři zastavárny. Ve třech sériích se představí marvelovští Agenti S.H.I.E.L.D. Na obrazovku se vrátí Raymond „Red“ Reddington v premiérové čtvrté řadě Černé listiny.

Nova Action zachová i bezplatnou dostupnost vybraných přenosů hokejové NHL v noci z pátku na sobotu. Další přenosy Nova už tradičně nabízí na svých placených kanálech Nova Sport 1 a 2.

Telka mění pouze název. Nova Gold zůstává archivním kanálem vlastní tvorby

Stanice Nova Gold nepřinese vedle archivní původní tvorby Novy žádné akvizice. Její zaměření tedy zůstává stejné jako v případě končícího kanálu Telka – mění se pouze název. Diváci mohou i nadále sledovat reprízy Ulice a Ordinace v růžové zahradě nebo seriál Dokonalý svět. Dále se objeví repríza seriálu On je žena s Ivanou Chýlkovou. Objevuje se ale i novější tvorba – například reprízy MasterChef Česko nebo Výměna manželek.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .