Janis Sidovský opouští televizi Barrandov

barrandov_purpuraProgramový a marketingový ředitel nejmenší plnoformátové televize Barrandov Janis Sidovský končí ve své funkci. Výpověď podal začátkem července, program bude řídit pouze do konce září. Informace o jeho možném odchodu se přitom objevila už začátkem června po nástupu nové generální ředitelky Martiny Liškové.

Tehdy bulvární média přinesla informaci, že se programový ředitel televize Barrandov zhroutil poté, co mu nová generální ředitelka oznámila, že s mnoha jeho projekty ve vysílání nepočítá nebo je přesune do méně atraktivních časů. Jak se nyní ukazuje, krátce poté dal Sidovský v televizi výpověď. Svůj odchod ale novinářům definitivně potvrdil až včera večer, kdy informaci přinesl server Digizone.cz. Pracovní poměr mu oficiálně skončí 30. září.

Zatím není jasné, kdo bude novým šéfem programu. Nicméně Sidovský výpověď neodvolal ani po změně majitele, kdy televizi Barrandov převzala skupina firem podnikatele Jaromíra Soukupa. „Nový předseda představenstva Robert Kvapil věděl, že jsem ve výpovědní lhůtě, když nastoupil, a dohodli jsme se, že na tom nebudeme nic měnit. Myslím, že to je právě příležitost pro nový management, který bude mít svou koncepci,“ řekl Sidovský magazínu Revue iDnes.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .