Jak naladíte nový kanál Prima ZOOM? Startuje už v pátek 1. února

prima-zoom-167Prima ZOOM, v pořadí čtvrtý kanál televizní skupiny FTV Prima zaměřený na dokumenty, odstartuje v pátek 1. února úderem dvacáté hodiny. Nabídne premiérovou porci dokumentů. Po několika dnech naběhne na smyčku premiér a repríz v poměru tři a patnáct hodin denně.

Nový kanál naladíte všemi způsoby

Čtvrtý kanál televize Prima bude vysílat klasickou cestou na běžnou anténu. Můžete jej sledovat, pokud máte k dispozici nabídku multiplexu 3, kde vedle Prima ZOOM vysílá i Prima love nebo zábavná televize Pětka. Pokud tedy máte na svém set-top-boxu jednu z těchto stanic, určitě budete moci bez problémů sledovat i Zoom. Stačí jen přeladit přijímač a set-top-box nebo chytrá televize vám automaticky vyhledá nový kanál, který už vysílá promo smyčku.

Půjde o jediný dokumentární program, který bude dostupný přes terestrickou platformu DVB-T, a tudíž jej bude možno přijímat bezplatně na klasickou anténu. Vedle toho bude nový program dostupný i v rámci satelitní služby Skylink, CS Link, T-mobile televize a přirozeně i v nabídkách většiny kabelových společností. Zatím není jasné, kdy se tento kanál objeví v nabídkách dalších satelitních služeb, zejména freeSAT by UPC Direct nebo Digi TV.

Dokumenty budou rotovat několikrát denně

I v případě tohoto programu jsou cílovou skupinou hlavně muži starší 35 let. Stěžejním pilířem celodenního programu bude večerní blok od 20. do 23. hodiny. V rámci tohoto bloku uvidí diváci minimálně tři premiérové dokumenty denně. Ty budou v programu rotovat i následující den.

prima-zoom-675

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .