Jak a kde naladíte novou televizi Óčko Gold?

ocko-gold-167Nová celoplošná hudební televize Óčko Gold zaměřená na prověřené hity staršího data v sobotu odstartovala své vysílání. Prozatím ji naladíte na klasickou anténu v multiplexu 3 a je dostupná i v nabídkách většiny kabelových společností. Na satelitu ji ale zatím nehledejte. Samozřejmostí je plnohodnotné vysílání přes internet.

Provozovatel obou kanálů televize Óčko se i pro svůj druhý program rozhodl využít výhodné nabídky Českých Radiokomunikací, které lákají klienty na výhodné podmínky multiplexu 3. Ten provozuje společnost Czech Digital Group, ale vlastní ji právě České Radiokomunikace. Óčko Gold má stejně jako další nové stanice možnost vysílat šest měsíců za výrazně nižší cenu. Pokud se tento způsob příjmu osvědčí, může prodloužit smlouvu za standardních podmínek. Pokud by se však ukázalo, že terestrická platforma je pro tuto skupinu málo efektivní, může Óčko Gold pokračovat jen v jiných platformách, zejména na kabelu a satelitu.

Pokud tedy chcete naladit televizi Óčko, zkontrolujte, zda už na svém DVB-T set-top-boxu přijímáte stanice Prima love, Prima ZOOM nebo televizi Šlágr. Pokud ano, stačí jen zadat opětovné přeladění vašeho set-top-boxu a nová stanice Óčko Gold se vám objeví v nabídce automaticky.

Televize Óčko Gold vysílá přes DVB-T multiplex 3 společnosti Czech Digital Group. Patrně se objevila i v nabídce kabelové společnosti ve vašem regionu, měli byste ji mít dostupnou automaticky. Pokud ale přijímáte některou ze satelitních platforem, musíme vás zklamat. Óčko Gold zde prozatím nenaladíte, ale můžete sledovat obdobně zaměřené programy Retro Music Television nebo VH1 Classic.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: