Hudební televize Óčko Expres rozšiřuje pokrytí, vstoupila do sítě Českých Radiokomunikací

ocko-expres-651

Již čtvrtá televizní stanice vstupuje se svým vysíláním do Regionální sítě 8 Českých Radiokomunikací, kde bude vysílat společně s křesťanskou Noe TV a sportovními stanicemi Slovak Sport a Sport 5. Hudební stanice Óčko Expres bude vysílat v síti, jejíž signál pokrývá 54 % obyvatel České republiky.

Televizní trh se stále více potýká s ubývajícím prostorem pro vstup nových stanic, které projevují dlouhodobě zájem o terestrické vysílání. České Radiokomunikace vnímají svou Regionální síť 8 jako prostředek k rozšíření prostoru těm vysílatelům, kteří mají zájem působit terestricky, ale nemají možnost se v současné době zařadit do jiných celoplošných multiplexů.

Jsme rádi, že můžeme vysílatelům, kteří chtějí využít pozemní vysílání, nabízet prostor v Regionální síti 8, protože volná kapacita celoplošných multiplexů je už bohužel téměř vyčerpaná. Proto usilujeme o možnost souběžně vysílat v novém standardu DVB-T2 a těšíme se, že nabídneme další prostor televizním stanicím a divákům větší výběr programů,“ říká generální ředitel Radiokomunikací Martin Gebauer.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. libca

    Pan ředitel je tak trochu vedle,zatímco platíme všichni stejně, tak někteří mají víc.To je sprostost a podlost.
    Darebáci zas…. kanály šrotem a už nemají místo. A ještě ta drzost,že tady někdo uvádí DVB T2, to už je
    podvod a na kriminál. Darebáci.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: