Hokejová liga KHL od nové sezony už jen na obrazovkách Sport TV

khl-perexProvozovatel kanálů Sport 1 a Sport 2 získal exkluzivní práva k vysílání Kontinentální hokejové ligy v příštích třech letech. Přenosy KHL tak zmizí z Novy sport, která přenášela vybrané zápasy. Z komerčního hlediska to ale pro Novu nemělo žádný smysl, jelikož divácky nejzajímavější zápasy českého a slovenského týmu produkovala a vysílala pouze skupina Sport TV.

Zatímco programy Sport 1 a Sport 2 v posledních dvou sezonách přinášely souboje klubů HC Lev Poprad, HC Lev Praha a HC Slovan Bratislava, tak Nova sport měla k dispozici pouze vybrané zápasy ruských týmů. K zápasu některého z českých a slovenských týmů se dostala pouze výjimečně, i to jen na kluzištích soupeřů.

Od nové sezony však KHL zmizí z Novy sport úplně. Provozovatel kanálů Sport 1 a Sport 2, skupina Chello Central Europe získala exkluzivní práva pro vysílání KHL v nejbližších třech letech. Tato práva se vztahují na Česko, Slovensko a Maďarsko. Pro potřeby KHL bude Chello Central Europe i nadále produkovat přenosy z domácích zápasů Lva Praha a Slovanu Bratislava.

PSALI JSME: Česko-slovenská SportTV získala cenu za nejlepší přenosy KHL

sport2-hd-andrea-jarova-sexy-3Propagační fotografie k programu Sport2 HD. Foto: Chello Central Europe

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,