Hokejová KHL se objeví už bez účasti klubu Lev Praha, exkluzivitu si ponechala Sport TV

Televizní přenosy nejkvalitnější evropské hokejové ligy budou moci čeští a slovenští diváci shlédnout exkluzivně na stanicích Sport1 a ve vysokém rozlišení na Sport2 HD. Chybět bude finalista poslední sezony Lev Praha.

khl-latin-651-480

Sport TV věří přenosům KHL i přes absenci českého klubu

I přesto si sportovní televize z portfolia skupiny AMC Networks International rozhodly ponechat exkluzivní práva pro ruskou hokejovou soutěž. I nadále budou kanály této skupiny produkovat zápasy KHL ze střední Evropy. V tomto případě to budou domácí zápasy Slovanu Bratislava, který v soutěži zůstává.

Tuto sezónu se můžeme těšit na 29 hráčů z České Republiky, kteří se po pádu pražského Lva rozutekli do různých týmů. „Věříme, že i tento ročník KHL přinese skvělý hokej a hodně napínavých zážitků na televizních obrazovkách Sport1 a Sport2 HD. Spolu s ostatními českými a slovenskými fanoušky budu fandit českým hokejistům a týmu Slovanu a věřím, že se jim bude dařit,“ vyjádřil se Evžen Chlanda, Country Manager AMC Networks International.

Méně cestování, víc hokeje, dochází ke zrušení reprezentačních přestávek

Kontinentální hokejová liga prošla celkem výraznou obměnou. Největší novinkou je vstup helsinského Jokeritu z mekky finského hokeje. Do ligy se také vrací Lada Togliatti a nový tým z dění olympiády v Soči – HC Soči. Soutěž naopak opustili Donbass Doneck, Spartak Moskva a loňský finalista Lev Praha. Novinkou je také formát soutěže. V porovnání s uplynulou sezónou odehrají jednotlivé týmy až 60 zápasů, a dochází ke zrušení reprezentačních přestávek. Seriál Euro Hockey Tour se tak bude hrát bez účasti nejlepších hokejistů Evropy.

Sportovní programy Sport 1 a Sport 2 odvysílají první zápas už ve středu 3. září. Za komentátorský stůl usednou již známí Ondřej Voršilka, Tomáš Zetek a Stanislav Jantoš.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: