Gympl půjde skutečně proti Obchoďáku, Nova vytváří nový slot pro sitcomy

zustante_s_nami

PROGRAMOVÉ SCHÉMA UVNITŘ – Televize Nova odhalila programové plány, její nový původní seriál Gymp s (r)učením omezeným půjde skutečně v přímé konkurenci novinky Primy family Obchoďák. Hospoda se tradičně dostane do sobotního access-time na 18:05 a dá prostor dennímu seriálu Ulice. Komerční jednička překvapivě vytváří nový programový slot, pondělky okolo 22. hodiny jsou vyhrazeny původním komediálním seriálům.

Hlavní večerní program bude rovněž od září startovat až ve 20:20. Celých 90 minut je pak od pondělí do čtvrtka vyhrazeno původním nekonečných seriálům. Úterní a čtvrteční slot patří Ordinaci v růžové zahradě 2. Gympl s (r)učením omezeným nasazuje komerční jednička v přímé konkurenci s „primáckou“ novinkou Obchoďák. Úvodní díl (tedy pilotní film) ovšem nasazuje Nova mimořádně v neděli 2. září ve 20:20, v dalších týdnech jsou na plánu české filmy. Vyplývá to z předběžných programových plánů, které má redakce RadioTV.cz k dispozici.

K TÉMATU: Hlavním tahákem Novy bude Gympl, Fanda odvysílá Extraligu, NHL a vlastní magazíny

Pondělní večer bude ve znamení sitcomů, premiérové díly komediálního seriálu Helena zhlédnete nově v pondělí ve 21:50, vysílány budou dokonce v HD. Informace je to překvapivá, jelikož až dosud mu Nova vyhradila čtvrteční večery. Příznivci Ozzáka nemusí zoufat, že by o něj v září přišli, nové místo bude mít v pondělí ve 22:15 (Comeback). Noční Televizní noviny se přemisťují na velmi pozdní čas okolo 23. hodiny. V úterý čekejte Víkend (21:50). Ve stejném čase ve středu dokončí Nova československý seriál Chlapci a chlapi, v polovině září má nastoupit investigativní žurnalistika Na vlasní oči. Jedinou akvizici zastupuje čtvrteční Kriminálka Miami ve 21:50.  Páteční čas 20:20 je vyhrazen kulinářské show Masterchef, sesterská Markíza plánuje nasadit premiéru v pondělí.

PŘEČTĚTE SI: Prima nasadí seriály Základka a Obchoďák, bude sázet i na osvědčenou klasiku

Co nabídne víkendový program na TV Nova? V 11:00 čekejte Koření následované self-promo pořadem Volejte Novu. Odpolední program servíruje tradičně trojici filmů – český pro pamětníky, zahraniční a český film. Hospoda mění otevírací dobu, jelikož o prázdninách Nova nevyčerpala všechny díly, zbytek uvidíte v 18:05. Jedinou sezónu se ohřál kuchař Babica se svými dobrotami v nedělním slotu, stanice jej stěhuje zpět na sobotu v 18:40. Večerní program je vyhrazen filmům série o čarodějnickém učni Harry Potterovi. Rady ptáka Loskutáka se uhnízdí v neděli v 17:35. V 18:40 Nova tajemně v plánech uvádí, že bude nasazen „Pořad“ (bez jakýchkoli podrobností). V tomto slotu se ale má usadit obnovený bulvární magazín Prásk!. V podobné slotu uvádí podobný formát slovenská JOJ (v neděli od 17:00).

nova_schema

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. kulisara

    Že je to pořád baví…dělat takovýhle „seriály ze života“… Všechno je to stejně vymodelované, herci nehrají přesvědčivě a celková kvalita výkonů nedosahuje seriálům z nedávnominulé doby. Třeba se pletu, ale obchodák = žena za pultem po 40ti letech, Gympl = my všichni školou povinní po 40ti letech.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .