Filmový kanál CS Film si připomíná desáté výročí a slibuje nové české snímky

První placený filmový kanál přinášející českou produkci si připomíná desáté výročí. CS Film je momentálně dostupný u jednoho milionu českých a slovenských domácností a kromě archivních filmů slibuje i nové české snímky.

film-klapka-651

Koncem dubna se chystá Den s CS Filmem

Desáté výročí si stanice připomene až koncem dubna, už nyní však odhalila své programové záměry pro toto období. Od 5. do 26. dubna odvysílá každou neděli od 20:00 do 22:00 oblíbený celovečerní film a každý čtvrtek od dvacáté hodiny hodlá v premiéře uvádět nové české snímky. Vrcholem se stane 26. duben, kdy bude na programu Den s CS filmem. Ten by měl přinést nejatraktivnější snímky dostupné v programové knihovně tohoto kanálu.

Čtvrteční premiéry nabídnou tituly Modelky s.r.o., Maturita nebo Nic proti ničemu, premiéru budou mít i snímky Pátek není svátek, Noční jezdci, V podstatě jsme normální, Čarodějky z předměstí, Případ mrtvého muže a Smrť šitá na mieru. V rámci Dne s CS Filmem se objeví tituly Cesta do pravěku, Poslední propadne peklu, Pumpaři od zlaté podkovy, C. a K. polní maršálek, Anděl na horách a Poslušně hlásím.

Z jednoho programu se postupně vyprofilovaly tři

Věřili jsme tematické šíři, divácké přitažlivosti a kvalitám českého a slovenského filmu a proto jsme na ně vsadili. A to se vyplatilo nám i divákům. Ti se dnes obrací k CS filmu nejen jako ke zdroji zábavy, ale oceňují naši televizi i jako zdroj průběžných informací o světu domácího i zahraničního filmu a o československé filmové klasice,“ zdůrazňuje Leoš Pohl, spoluzakladatel Československé filmové společnosti, která program CS Film provozuje.

Na programové pozici CS Film se kromě hlavního programu objevuje i dopolední dětský blok CS Mini a noční programové pásmo Horror Film. Provozovatel toto vysílání rozděluje na tři produkty, z nichž každý je určen pro jinou cílovou skupinu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: